טיפול NLP ראשון לציון

מה משותף בין חרדה ודיכאון, פרנויות, הערכה עצמית נמוכה, חוסר מוטיבציה וחוסר סיפוק? את כולם ניתן לשנות, לרפא ולהקל באמצעות טיפול NLP מקצועי. טיפולי ה-NLP הפכו נפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות וישראלים רבים בוחרים לטפל ולהקל את מכאוביהם הרגשיים באמצעותו.

אחת השיטות הנפוצות ביותר לטיפול בבעיות רגשיות ונפשיות כמו חרדות, דיכאון, הפרעות ותסמונות שונות היא טיפול פסיכולוגי מסורתי. הגישה המסורתית גם היא מתחלקת לכמה תתי קבוצות כאשר הגישות העיקריות הן טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) וטיפול פסיכואנליטי. על פי מחקרים, השיטות האלו נמצאות יעילות לטיפול במגוון רחב של מצוקות נפשיות, אך עם זאת, השיטות הללו אינן חפות מבעיות. הן לוקחות זמן רב עד שמגיעים לתוצאות בשטח, הן יקרות, מצריכות טיפולים רבים והתמדה מתישה. על כן, התעורר הצורך בטיפולים נפשיים ובגישות טיפול מהירות, ממוקדות מטרה וכאלו המביאות לתוצאות ושינויים מיידיים. טיפולי NLP הגיעו לתת מענה יעיל לצורך הזה, וכאשר הטיפול נעשה במקצועיות – השמים הם הגבול.

אז מה זה NLP?

טיפול NLP, או בשמו המלא Neuro-Linguistic Programming  הוא כאמור טיפול ממוקד, הפועל בשיטות וטכניקות מתקדמות הפועלות ליצירת שינוי תבניות המחשבה, התפיסה והרגשות ועל ידי כך להביא לשינוי מהיר של ההרגלים שלנו וההתנהגות שלנו. שיטה זו מתבססת על הנחת היסוד שכל אדם הוא ייחודי וסובייקטיבי, וככזה הוא תופס את המציאות באופן שונה משאר האנשים. הבנה זו מאפשרת למטפל להיכנס לנעליו של המטופל ולהבין את אופן תפיסת המציאות הייחודית שלו, ועל ידי כך לשפר, לפתוח ולקבל את אופן התקשורת הבין-אישית ולהביא לריפוי והרגעה במצוקותיו הרגשיות. טיפול NLP פועל על ידי טכניקות ותהליכים מובנים לטיפול בשלל בעיות: החל משינוי דפוסי מחשבה והתנהגות ועד לטיפול באמונות מגבילות, רגשות עקשים ואף אלרגיות וטראומות שונות.

נקודת האור שלך נמצאת כאן

כל מי שמתעניין בטיפול NLP ראשון לציון מומלץ להתחיל מכאן את החיפוש. מרכז "נקודת האור" בנס ציונה – מרכז לטיפול הוליסטי המציע מגוון טיפולים רגשיים וגופניים המתבססים על רפואה טבעית, טיפולי NLP ועוד מגוון שיטות ואסכולות שונות. צוות המטפלים המקצועיים שלנו מעניק מרגוע ומענה למגוון מצוקות רגשיות וגופניות לתושבי ראשון לציון והסביבה – והכל מתוך תחושת שליחות ואמונה.

המצוקה שלך במרחק נגיעה מפתרון

סובלים מביטחון עצמי נמוך? מתמודדים עם חרדות שלא מרפות? חותרים לשינוי חיובי בחיים שלך? כדאי לכם לשקול טיפול באמצעות NLP.. מרכז "נקודת האור" בנס ציונה יעניק לך מרגוע אמיתי למצוקה שלך ושלווה פנימית שאין שני לחשיבותה. במילים אחרות, אתה יכולים להפסיק את מסע החיפושים שלכם. בכל טיפול NLP ראשון לציון והסביבה אתם הראשונים להרוויח. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני ללא עלות אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרכז בטלפון או באתר, ומאחלים לכם רפואה שלמה.