עיסוי שוודי

מרכז טיפולים רב תחומי

עיסוי שוודי - מהו הטיפול?

 

העיסוי השוודי פותח ע"י פרופסור שוודי לרפואת ההתעמלות, בשם פרופ' הנדריק לינג, בתחילת המאה ה-19, כשיטה לריפוי באמצעות שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף.

העיסוי השוודי מתבצע בטכניקה של מגע על שכבת השרירים השטחית והוא מבוצע תוך כדי מתיחה והרפיה של השרירים תוך שילוב עם הנעות של המפרקים. העיסוי השוודי יכול לעזור גם לאנשים ירודים נפשית וגם במקרה ההפוך. שיפור זרימת הדם עוזרת בשיכוך כאבים ושחרור אנדרופינים – שהם משככי כאב טבעיים שהגוף מייצר וכמובן גורמים לנו להנאה מרובה ושיפור מצב רוח ובמקרה ההפוך הוא מסייע למי שצריכים להירגע. העיסוי השוודי עוזר לטיפול במיגרנה שמקורה בכאבי צוואר.

הייחודיות של העיסוי השוודי הוא בהתרכזות ברקמות הרכות (מערכת הדם, מערכת העצבים והמערכת הלימפטית) במהלך העיסוי. בשל המרצת מחזור הדם בזמן העיסוי מושפעים מהעיסוי גם האברים הפנימיים וכך אנו מקבלים גם טיפול יותר עמוק.

לעיסוי יתרונות פסיכולוגיים משמעותיים על המטופל כמו הפגת מתחים וסטרס, רוגע והרפיה המאפשרים לגוף לרפא עצמו ותורמים תרומה ניכרת לבריאותו. כי היום כבר ידוע שעודף סטרס וסטרס ממושך הינם גורמי מחלות ונטרולם או לפחות צמצומם מפחית בהתאמה תחלואים שונים

מעבר להיבטים הפסיכולוגיים ורוחניים, קיימים לעיסוי השוודי השפעות חיובית גם על כל מערכות הגוף, בניהם שחרור שרירים תפוסים וכואבים, המרצת מחזור הדם ואספקת דם טובה לשרירים, ניקוז רעלים, הקלה בכאבי ראש, זירוז חילוף החומרים בגוף ועוד.

העיסוי השוודי מתאים לכל אחד, וזה מה שמיוחד בו. מעבר לתרומתו למניעת מחלות שרובן נגרמות מעודף מתח וחוסר רגיעה, ישנו האלמנט של הכיף. גם אם אינכם סובלים מבעיה רפואית מיוחדת אלא סתם רוצים לפנק עצמכם. העיסוי השוודי מתאפיין במגע עדין שלו אנחנו כמהים. המגע והחום האנושי שבעיסוי מקנים חום וביטחון המשרים שלווה ורוגע על הגוף ועל הנפש.

 

 

עיסוי שוודי, טיפול שוודי נס ציונה

להזמנת טיפול ומידע נוסף

טיפול טבעי בחרדה

טיפול טבעי בחרדה

טיפול טבעי בחרדה: כל הדרכים להתמודד איתה באופן מקצועי מרכז "נקודת האור" מציע טיפול טבעי בחרדה, המיועד לילדים ומבוגרים כאחד. אנחנו מציעים מגוון טיפולי גוף

קראו עוד
אנדומטריוזיס בראי הרפואה הסינית

אנדומטריוזיס בראי הרפואה הסינית

אנדומטריוזיס בראי הרפואה הסינית אנדומטריוזיס היא הגדרה של הרפואה המערבית למצב בו נדידת רקמה של רירית הרחם, הנקראת אנדומטריום, אל מחוץ לרחם. על-פי התפיסה של

קראו עוד

המרכז מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש לילדים ולמבוגרים כאחד

הטיפולים במרכז לרפואה משלימה בנקודת האור

רפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, שיאצו, ריברסינג, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, דיקור קוסמטי, שונישין, פרחי באך, כוסות רוח, עיסוי לנשים בהריון, רייקי, ייעוץ תזונתי, נטורופתיה, פיזיותרפיה בהתמחות שיקום רצפת אגן, טווינה, פלדנקרייז, סוג'וק ועוד.

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

עיסויים ברחובות, פסיכותרפיה,NLP,טיפול רגשי לילד, ייעוץ זוגי רחובות, גישור, דיקור סיני, רפלקסולוגיה, טווינא, שיאצו, רייקי, נטורופתיה, פרחי באך, ריברסינג, דיקור קוסמטי, נטורופתיה, עיסו שוודי, עיסוי בהריון, עיסוי רפואי, עיסוי רקמות עמוק, תזונה, פלדנקרייז, פיזיותרפיה לשיקום רצפת האגן, ייעוץ זוגי.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

עיסוי נס ציונה - עיסויים ברחובות
דילוג לתוכן