גישור

מרכז טיפולים רב תחומי

גישור

ניסיתם כבר הכל, עברתם יעוץ זוגי והגעתם להחלטה שאתם לא רוצים להמשיך יותר כזוג.

ברור לכם שאתם צריכים "לפרק את החבילה". במקום לרוץ לבתי המשפט, לפנות לעורך דין, לבית הדין הרבני או להיכנס לסחרחורת של הגשת תביעות הדדיות, עצרו רגע. אפשר גם אחרת. כמגשרת, אני רואה בהליך הגישור כלי המיועד לבני זוג המעוניינים להתגרש באווירה רגועה ומכובדת עד כמה שניתן. לוותר על שלב ההתנצחות בבתי המשפט. תהליך הגירושין מלווה בקשיים רגשיים, כלכליים וערכיים. בהליך הגישור נותנים מקום להיבט הרגשי העדין לצד ההיבט המעשי. בהיבט הרגשי, הגישור מאפשר לבני הזוג לייצר תקשורת חיובית ולהמשיך להתנהל באופן שיאפשר התמודדות טובה יותר עם משבר הגירושין. במיוחד כאשר מדובר בזוגיות שהגיעה לסיומה ויש ילדים משותפים. שמירה על תקשורת חיובית ודיאלוג לאורך תהליך הגירושין, חשוב לטובת רווחתם של הילדים והסביבה המשפחתית כולה. ניתן להתגרש בהסכמה ולהישאר ביחד כהורים טובים עבור ילדיכם.

במהלך הגישור מתמקדים בנושאים הרלוונטיים כגון: משמורת ילדים, הסדרי ראייה, מזונות ילדים, חלוקת רכוש, זכויות סוציאליות וכו'.

תהליך הגישור:

להליך של גישור כדאי להגיע מתוך רצון אמיתי של שני בני הזוג לפתור את הסכסוך בדרכי נועם וללא מלחמות מיותרות. מדובר בהליך מהיר יותר וזול יותר בהשוואה לדיונים בבתי משפט.

כמגשרת אני נפגשת עם בני הזוג ביחד ובנפרד תוך כדי הקפדה על ניטרליות וסודיות. במהלך השיחות, מעלים לדיון את כל הנושאים הקשורים לתהליך הגירושין וביחד מגיעים לפתרונות שיהיו מקובלים על שני בני הזוג. בסיומו של התהליך, לאחר שנכתב ההסכם המקובל על שני הצדדים, הוא מובא לאישור בבית המשפט לענייני משפחה.

להליך הגישור יתרונות רבים:

הליך מהיר בהשוואה לדיונים בבתי משפט וחוסך כסף רב שיכול לשמש לרווחתם של הילדים ובני הזוג בהמשך.

הליך הגישור הוא כזה שאין בו "מנצח" או"מפסיד". ההחלטות מתקבלות בהסכמת שני בני הזוג, הפתרונות הניתנים הם פתרונות העולים תוך כדי דיון ומאפשרים לשמור על אווירה פתוחה יותר,להבדיל מהאוירה הנוקשה של בית המשפט.

הליך הגישור מונע פגיעה בילדים שהוריהם מתגרשים. תהליך הגישור שם את הילדים בראש סדר העדיפויות ונמנע מלהשתמש בילדים ככלי ניגוח.

עשו כל שביכולתכם להגיע לגישור ולא לבתי משפט. כך תחסכו זמן, סבל רגשי ועלויות כספיות מיותרות.

גישור רחובות - נס ציונה

להזמנת טיפול ומידע נוסף

טיפול טבעי בחרדה

טיפול טבעי בחרדה

טיפול טבעי בחרדה: כל הדרכים להתמודד איתה באופן מקצועי מרכז "נקודת האור" מציע טיפול טבעי בחרדה, המיועד לילדים ומבוגרים כאחד. אנחנו מציעים מגוון טיפולי גוף

קראו עוד
אנדומטריוזיס בראי הרפואה הסינית

אנדומטריוזיס בראי הרפואה הסינית

אנדומטריוזיס בראי הרפואה הסינית אנדומטריוזיס היא הגדרה של הרפואה המערבית למצב בו נדידת רקמה של רירית הרחם, הנקראת אנדומטריום, אל מחוץ לרחם. על-פי התפיסה של

קראו עוד

המרכז מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש לילדים ולמבוגרים כאחד

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

עיסויים ברחובות, פסיכותרפיה,NLP,טיפול רגשי לילד, ייעוץ זוגי רחובות, גישור, דיקור סיני, רפלקסולוגיה, טווינא, שיאצו, רייקי, נטורופתיה, פרחי באך, ריברסינג, דיקור קוסמטי, נטורופתיה, עיסו שוודי, עיסוי בהריון, עיסוי רפואי, עיסוי רקמות עמוק, תזונה, פלדנקרייז, פיזיותרפיה לשיקום רצפת האגן, ייעוץ זוגי.

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

פסיכותרפיה,NLP, הנחיית הורים, טיפול זוגי, גישור, טיפול מיני, אימון אישי, ייעוץ והכוונה תעסוקתית ועוד.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

קליניקה להשכרה ברחובות - ייעוץ זוגי רחובות - נס ציונה
דילוג לתוכן