עיסויים ברחובות

עיסויים

עיסויים ברחובות - נס ציונה

עיסויים ברחובות - נס ציונה מרכז טיפולי

קצב החיים התובעני חושף את שרירי הגוף לעומס יומיומי. בין אם אתם ספורטאים, המאמצים את שרירי הגוף באופן קבוע, ובין אם אתם יושבים במשרד שעות רבות, עיסוי איכותי יכול לסייע לאיזון והרפית השרירים.

במרכז נקודת האור מטפלים מעסים מקצועיים, במגוון נרחב של בעיות ותופעות: פציעות ספורט, כאבי גב וצוואר, מתח וחרדה, מיגרנה, בעיות קשב וריכוז, מתח שרירי במהלך הריון ועוד ועוד. חשוב לציין שלא תמיד מדובר רק בפינוק, ולרוב המטופלים העיסוי הוא צורך רפואי אמיתי.

כיצד נוכל לסייע לכם?

מטרת העיסויים המוענקים במרכז נקודת האור, היא לשפר את תפקודן של מערכות הגוף, להפחית כאבים ולהעניק רוגע נפשי למטופלים.
במרכז תוכלו להנות מסוגים שונים של עיסויים: עיסוי שוודי, עיסוי באמצעות אבנים חמות, עיסוי לנשים בהריון, עיסוי רקמות עמוק ועיסוי לספורטאים.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, ולנסות בעצמכם.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

להזמנת טיפול ומידע נוסף

נקודת האור למטופלים

המרכז נמצא בלב שכונת מגורים שקטה ונעימה בנס ציונה, והוא תוכנן ועוצב ליצירת אווירה אינטימית ומרגיעה לטיפול.
במרכז תוכלו להנות מטיפולי מגע ורגש לילדים ומבוגרים לאיזון הגוף, מחווית טיפול נעימה ומקצועית ומצוות קשוב ומנוסה של מטפלים, שידאג לנוחות ולפרטיות שלכם.

מרכז הטיפולים ממוקם בנס ציונה, במרכז שכונת הדרי סמל החדשה, ונגיש לכל צירי התחבורה המרכזיים. כל מטופל המגיע אלינו נהנה מחניה בשפע ונגישות מלאה לבעלי מוגבלויות.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם בעצמכם

מידע מעניין בתחום

דילוג לתוכן