טווינא

מרכז טיפולים רב תחומי

טווינה - מהו הטיפול?

סובלים מכאבי שרירים? גב? בעיות פנימיות כמו בעיות עיכול ומעיים?
טיפולי הטווינא המתקיימים במרכז הטיפולים נקודת האור הם בין הטיפולים היעילים ביותר לטיפול בבעיות אורתופדיות ולשחרור מתחים נפשיים.

טווינא היא שיטת עיסוי עתיקה ברפואה משלימה שמקורה בסין. המשמעות של המילה 'טווינא' היא 'למשוך ולתפוס', ומשמעותה באה לידי ביטוי באופן הטיפול- במהלך טיפול טווינא מפעיל המטפל עיסוי ממוקד על רקמות הגידים והשרירים ומפעיל לחץ בנקודות האנרגיה המתאימות.
בשונה מטיפול הפיזיותרפיה, בטווינא קיימים דגשים על זרימת מערכות המרידאנים בגוף, מה שמוביל לזרימה תקינה של אנרגית הצ'י הגוף, בעוד שטיפול פיזיותרפיה עוסק במענה נקודתי להפגת הכאב.

איך מתבצע הטיפול במרכז נקודת האור?
הטיפול בטווינא מרגיע מאוד, אינו מלכלך ומאפשר להתמסר לחוויה כולה עם כל הגוף והנפש. המטופל שוכב ליד המטפל בלבוש מלא, והטיפול מתבצע על הבגדים עצמם כחלק משמירה על צניעות המטופל, וגם כיוון שבצורה זו ניתן להפעיל לחץ יותר עמוק וחזק על הגידים, השרירים והמפרקים.
בנקודות מסוימות בטיפול חשים כאב קל, המסייע לשחרור "התקיעות". הכאב הקל הוא חיובי, כיוון שהוא מעיד על שחרור הנוקשות בנקודות בהן נוצרה חסימה בגוף או שהיו תפוסות במיוחד.

כיצד תורם העיסוי לבריאות המטופל?
על ידי עיסוי המטפל בנקודות הנכונות, מפעילים את הנקודות בהם קיימים מתחים, ומשחררים את הכאב באמצעות זרימת אנרגיה נכונה. משך העיסוי הוא קצר מאוד בדרך כלל (5-20 דקות), ובעל השפעה מהירה וחזקה ביותר. עיסוי הטווינה מתמקד בבעיה הספציפית של המטופל, ואינו מכוון לטיפול כוללני כמו העיסוי הרפואי או כל עיסוי אחר.
למתבונן מהצד, העיסוי מבוצע בתנועות ידיים מהירות מאוד, עד שלעיתים לא ניתן לעקוב אחריהן. התנועה המהירה והקצבית של המטפל, מאות תנועות בדקות ספורות, יוצרת הזרמת אנרגיה בגוף המטופל ומסייעת למתח רב להשתחרר.

באילו בעיות ניתן לטפל באמצעות טווינא?

באמצעות השיטה ניתן לטפל בבעיות רבות כגון: פיברומיאלגיה, כאבי פנים, מיגרנות, דלקות בכף היד, פריצת דיסק ובלט, סיאטיקה, כאבי גב, בעיות ברכיים וצוואר ועוד ועוד.
הטיפול מסייע לשחרור פיזי ורגשי, ומטופלים רבים מדווחים כי לאחר הטיפול הם מצאו את עצמם בוכים מדברים קטנים, כי משהו השתחרר אצלם ברמה הרגשית, או לחילופין היו חייבים לרוץ להתפנות כי חסם השתחרר אצלם במערכת העיכול.
בכל מקרה, כבר אחרי טיפול אחד במרכז נקודת האור תחוו תחושת התחדשות וזרימה אנרגטית.

אנו מזמינים אתכם להגיע למרכז נקודת האור, ולהזמין עיסוי טווינא אנרגטי לאיזון הגוף והנפש.

נקודת האור טיפול בגב

להזמנת טיפול ומידע נוסף

ריברסינג בראשון לציון

ריברסינג בראשון לציון

ריברסינג בראשון לציון ריברסינג, או בשמו המקצועי טיפול בנשימה מעגלית, הוא שיטת טיפול אשר נוסדה לפני כמעט 50 שנה ומאז השתכללה והתקדמה. השיטה נועדה לטיפול

קראו עוד
דיקור סינית בראשון לציון

דיקור סיני בראשון לציון

דיקור סיני בראשון לציון מכאובים שונים, הן פיזיים והן נפשיים, מופיעים כתוצאה מזרימת אנרגיה לא טובה. כאשר אדם סובל מכאבים באיזורים מסוימים בגוף, ניתן לשייך

קראו עוד

שיפור מצב הרוח באמצעות ה -NLP

טיפים לשיפור מצב הרוח באמצעות ה NLP התפרצות נגיף הקורונה הובילה לשינויים משמעותיים בשגרת חיינו. תקופה מאתגרת שעלולה לגרום לתחושות של חוסר ודאות ובלבול. ואף

קראו עוד

המרכז מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש לילדים ולמבוגרים כאחד

הטיפולים במרכז לרפואה משלימה בנקודת האור

רפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, שיאצו, ריברסינג, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, דיקור קוסמטי, שונישין, פרחי באך, כוסות רוח, עיסוי לנשים בהריון, רייקי, ייעוץ תזונתי, נטורופתיה, פיזיותרפיה בהתמחות שיקום רצפת אגן, טווינה, פלדנקרייז, סוג'וק ועוד.

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

פסיכותרפיה,NLP, הנחיית הורים, טיפול זוגי, גישור, טיפול מיני, אימון אישי, ייעוץ והכוונה תעסוקתית ועוד.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

דילוג לתוכן