טווינא

מרכז טיפולים רב תחומי

טווינה - מהו הטיפול?

סובלים מכאבי שרירים? גב? בעיות פנימיות כמו בעיות עיכול ומעיים?
טיפולי הטווינא המתקיימים במרכז הטיפולים נקודת האור הם בין הטיפולים היעילים ביותר לטיפול בבעיות אורתופדיות ולשחרור מתחים נפשיים.

טווינא היא שיטת עיסוי עתיקה ברפואה משלימה שמקורה בסין. המשמעות של המילה 'טווינא' היא 'למשוך ולתפוס', ומשמעותה באה לידי ביטוי באופן הטיפול- במהלך טיפול טווינא מפעיל המטפל עיסוי ממוקד על רקמות הגידים והשרירים ומפעיל לחץ בנקודות האנרגיה המתאימות.
בשונה מטיפול הפיזיותרפיה, בטווינא קיימים דגשים על זרימת מערכות המרידאנים בגוף, מה שמוביל לזרימה תקינה של אנרגית הצ'י הגוף, בעוד שטיפול פיזיותרפיה עוסק במענה נקודתי להפגת הכאב.

איך מתבצע הטיפול במרכז נקודת האור?
הטיפול בטווינא מרגיע מאוד, אינו מלכלך ומאפשר להתמסר לחוויה כולה עם כל הגוף והנפש. המטופל שוכב ליד המטפל בלבוש מלא, והטיפול מתבצע על הבגדים עצמם כחלק משמירה על צניעות המטופל, וגם כיוון שבצורה זו ניתן להפעיל לחץ יותר עמוק וחזק על הגידים, השרירים והמפרקים.
בנקודות מסוימות בטיפול חשים כאב קל, המסייע לשחרור "התקיעות". הכאב הקל הוא חיובי, כיוון שהוא מעיד על שחרור הנוקשות בנקודות בהן נוצרה חסימה בגוף או שהיו תפוסות במיוחד.

כיצד תורם העיסוי לבריאות המטופל?
על ידי עיסוי המטפל בנקודות הנכונות, מפעילים את הנקודות בהם קיימים מתחים, ומשחררים את הכאב באמצעות זרימת אנרגיה נכונה. משך העיסוי הוא קצר מאוד בדרך כלל (5-20 דקות), ובעל השפעה מהירה וחזקה ביותר. עיסוי הטווינה מתמקד בבעיה הספציפית של המטופל, ואינו מכוון לטיפול כוללני כמו העיסוי הרפואי או כל עיסוי אחר.
למתבונן מהצד, העיסוי מבוצע בתנועות ידיים מהירות מאוד, עד שלעיתים לא ניתן לעקוב אחריהן. התנועה המהירה והקצבית של המטפל, מאות תנועות בדקות ספורות, יוצרת הזרמת אנרגיה בגוף המטופל ומסייעת למתח רב להשתחרר.

באילו בעיות ניתן לטפל באמצעות טווינא?

באמצעות השיטה ניתן לטפל בבעיות רבות כגון: פיברומיאלגיה, כאבי פנים, מיגרנות, דלקות בכף היד, פריצת דיסק ובלט, סיאטיקה, כאבי גב, בעיות ברכיים וצוואר ועוד ועוד.
הטיפול מסייע לשחרור פיזי ורגשי, ומטופלים רבים מדווחים כי לאחר הטיפול הם מצאו את עצמם בוכים מדברים קטנים, כי משהו השתחרר אצלם ברמה הרגשית, או לחילופין היו חייבים לרוץ להתפנות כי חסם השתחרר אצלם במערכת העיכול.
בכל מקרה, כבר אחרי טיפול אחד במרכז נקודת האור תחוו תחושת התחדשות וזרימה אנרגטית.

אנו מזמינים אתכם להגיע למרכז נקודת האור, ולהזמין עיסוי טווינא אנרגטי לאיזון הגוף והנפש.

נקודת האור טיפול בגב

להזמנת טיפול ומידע נוסף

האם ייעוץ זוגי יכול לעזור?

טיפול זוגי ביבנה

טיפול זוגי יבנה טיפול זוגי אולי נשמע לחלקכם כמו האופציה האחרונה לשימור מערכת היחסים, או שלב אחד לפני הסוף.. אבל חשוב לנו להגיד שלא תמיד

קראו עוד

דיקור סיני בהריון

דיקור סיני בהריון ברכות! את בהריון. אין בשורה משמחת ומלאת תקווה יותר מהבשורה הזו.  הריון הוא ללא ספק אחד מפלאי הטבע וכל אישה שנמצאת בהריון,

קראו עוד

דיאטנית בראשון לציון

דיאטנית בראשון לציון המון אנשים סובלים במהלך חייהם מבעיות בריאותיות הנובעות ממשקל לא תקין או מתזונה לא נכונה ולא יודעים כיצד להתמודד עם המצב. כמו

קראו עוד

דיאטנית לנוער

דיאטנית לנוער נערים ונערות נמצאים בגיל מורכב ולא תמיד פשוט. אחד מהנושאים המורכבים ביותר בקרב בני נוער הוא נושא האכילה, אליו מתלווה גם משקל ודימוי

קראו עוד
האם דיקור סיני בטוח למטופל?

האם דיקור סיני בטוח למטופל?

האם דיקור סיני בטוח למטופל? בוודאי הגעתם לכאן לאחר שהטלתם ספק בפתרון שהרפואה הקונבנציונלית נתנה לכם ואתם מחפשים פתרונות מעט שונים ואחרים. תחום הרפואה המשלימה,

קראו עוד

המרכז מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש לילדים ולמבוגרים כאחד

הטיפולים במרכז לרפואה משלימה בנקודת האור

רפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, שיאצו, ריברסינג, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, דיקור קוסמטי, שונישין, פרחי באך, כוסות רוח, עיסוי לנשים בהריון, רייקי, ייעוץ תזונתי, נטורופתיה, פיזיותרפיה בהתמחות שיקום רצפת אגן, טווינה, פלדנקרייז, סוג'וק ועוד.

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

פסיכותרפיה,NLP, הנחיית הורים, טיפול זוגי, גישור, טיפול מיני, אימון אישי, ייעוץ והכוונה תעסוקתית ועוד.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

דילוג לתוכן