ייעוץ זוגי

מרכז טיפולים רב תחומי

ייעוץ זוגי רחובות - נס ציונה - מהו הטיפול?

לעיתים, עם הזמן ונסיבות החיים, החיבור שהיה נפלא ומעצים-מתרופף. ההרמוניה הזוגית מפנה מקום לתחושה של בדידות, כאב וקושי.

זהו בדיוק הרגע שבו יש לפנות לאיש מקצוע מיומן שתפקידו לחזק ולבנות את התקשורת, ההבנה, האמון והאהבה. ברגישות והבנה עמוקה לצרכים של בני הזוג

מפגשי הייעוץ הזוגי הינם תהליך מובנה ועקבי. מטרתם לשנות את יחסי הזוגיות שלכם ולהפוך אותם למקור של אהבה ושותפות אמיתית.

במהלך המפגשים ,מזהים את דפוסי התקשורת הפוגמים בזוגיות ומציגים כלים חדשים באמצעותם ניתן להתבונן מחדש על הקשיים ולהפוך את המשבר למנוע של צמיחה אישית וזוגית.

נחשפים הרבדים העמוקים בתוך מרקם הזוגיות העדין, תוך כדי הבנת הסיבות והנסיבות לאופן היחסים.

ייעוץ זוגי מתאים לזוגות שנמצאים בקשר רומנטי זה עם זו בין אם נשואים או נמצאים במערכת יחסים זוגית. יועץ זוגי מנוסה, ביכולתו להתאים באופן אישי את אופי הייעוץ לצרכי בני הזוג.

במספר מפגשים נבנית הבנה לצרכים השונים של כל אחד מבני הזוג, למשמעות הבחירה בבן\בת הזוג וכתוצאה מכך מתקבלים כלים מעשיים לתקשורת טובה ונכונה המהווה בסיס לזוגיות ולחיי משפחה מאושרים.

זוגיות היא מסע לחיים המתחיל בד"כ במשיכה הדדית, התרגשות, רומנטיקה ותחושה של מושלמות. אולם משהו משתנה בהמשך הדרך והמסע הופך להרבה פחות מהנה משהיה בתחילה. יעוץ זוגי מאפשר התבוננות שונה על קשרי אהבה ואינטימיות. במקום לראות בזוגיות או בנישואין מצב בלתי משתנה, באמצעות הכוונה של יועצת זוגית, מגיעים להבנה שכל אחד מבני הזוג עובר שינוי במסע הזוגי וביחד צומחת מודעות אישית וזוגית המובילה לקיומו של קשר אינטימי אוהב ותומך.
הכירו את מירה בן אפריים יועצת זוגית,אישית ומגשרת

שלכם מירה בן אפריים מרצה ומנחת סדנאות לאנשי חינוך במכון לפסיכולוגיה חיובית/המרכז לכישורי למיד

מירה בן אפריים יועצת זוגית ומגשרת

אני מגיעה מתוך אמונה מלאה באנשים וביכולת לתקן ולשנות.
אני מכוונת לדרך ולהבנה שזוגיות היא מסע רוחני ונפשי. ההתחלה מלאה בתשוקה, התרגשות ומשיכה. המשך הדרך הוא נתיב מלא מכשולים, אך בעזרת תקשורת אמיתית המכוונת למודעות אישית וזוגית ניתן להגיע לקשר מאושר ותומך.

צפו בסרטון

כיצד מתנהל תהליך הייעוץ הזוגי בנס ציונה:

על מנת להצליח ולייצר שינוי במערכת היחסים, חשוב לקיים רצף של מפגשי יעוץ. בדרך כלל השינוי נראה לעיין לאחר כשישה מפגשים ונמשך בהתאם לצורך. ליווי מקצועי בכוחו להוביל לצמיחה אישית וזוגית ולהפיכת משבר וקושי לעיצוב וחיזוק של הקשר הזוגי והמשפחתי.

מפגש של טיפול זוגי מאפשר לבני הזוג להשיל את העטיפות והמגננות, ובמהלך שיח לא שיפוטי, רגוע ומכיל, הזוג רואה את הפתרונות המונחים לפניהם ומבוססים על תקשורת אמיתית וכנה. כאשר מוסרות המגננות ה"קסם" הנרקם וצומחת תקשורת אחרת, חיובית ומעצימה. התקשורת האחרת מאפשרת לצאת מהמקום התקוע והמתסכל ולחוות הבנה, קבלה ושינוי.

הפגישה הראשונה מוקדשת להכרות עם בני הזוג והבנת הקשיים והבעיות. חשיבות עליונה להצלחת הייעוץ היא ב"כימיה" ובחיבור הנוצר בין היועצת לבין כל אחד מבני הזוג. פגישת ההכרות מאפשרת לבחון את האווירה והדינמיקה הנוצרת בקליניקה.

בפגישות הבאות נדייק את הקושי ונגדיר מטרות אישיות ומשותפות תוך כדי התמקדות במציאת כלים לשינוי מיטבי ופתרון הקושי.

תהליך הייעוץ הזוגי בנס ציונה נמשך בממוצע כעשרה מפגשים. בני הזוג הם המחליטים על משך הזמן בהתאם לתחושתם.

עדיין לא נמצא "מטה הקסם" שיכול בהינף יד לפתור בעיות. מדובר בסדרה של מפגשים שאת השפעתם לא ניתן לבחון באופן מידי לאחר מפגש אחד או שניים. לכן, כדי להצליח לייצר שינוי אמיתי נדרשת מחויבות ואחריות של בני הזוג.

למפגש הייעוץ הזוגי יש מסגרת ברורה בה כל אחד מבני הזוג יכול להביא את מה שחשוב לו ולהצליח להקשיב באמת גם לבן\בת  הזוג.

במהלך מפגשי הייעוץ יתקיימו גם פגישות אישיות על פי שיקול הדעת המקצועי של היועץ, מתוך רגישות לצרכי שני בני הזוג.

מתי לפנות לייעוץ זוגי?

כיום, כשאחוזי הגירושין הם במגמת עלייה (על פי הסטטיסטיקה זוג אחד מכל שלושה מתגרש) חשוב להגיע מבעוד מועד לייעוץ ובכך למנוע עוגמת נפש ופרוק התא הזוגי והמשפחתי. כך שאם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם במשבר בשל:

חוסר תקשורת ביניכם

אווירה של חשדנות וחוסר אמון

תחושה של "שחיקה" ושעמום

מתח וחרדה המלווה את מערכת היחסים

אתם מוצאים את עצמכם מתווכחים ורבים רב הזמן

חוסר באינטימיות נפשית ופיזית

תחושה של אומללות וחוסר סיפוק

חווים משבר של בגידה, בגידה גורמת למשבר אמון גדול מאוד ורגשות של כעס ולשאלה איך ממשיכים מנקודה זאת.
בטיפול הזוגי בנס ציונה רחובות נבין מה גרם להגיע למשבר האמון והבגידה, נעבוד על הכאב שנוצר במטרה לקום מהתהום ולהתקדם יחדיו לבניית הזוגיות מחדש בצורה טובה ונכונה.

זוהי לא גזרה משמיים. בעזרת יועץ זוגי ניתן להגיע למקום של רגיעה בבית, של כבוד הדדי, של שיח מכבד, תקשורת חיובית ופתרון בעיות בצורה חיובית.
ניתן להגיע למצב שבו רוצים להגיע הביתה בסיום יום העבודה, כי הבית הוא מקום חיובי ונעים להיות בו.
זהו הזמן ללמוד לנהל את מערכת היחסים הזוגית שלכם לכדי זוגיות מודעת שתחזיר את השמחה והאהבה לחייכם.

 

צרו איתנו קשר עוד היום, כי כולנו רוצים אותו הדבר- שיהיה לנו טוב. תנו לנו לעזור לכם.

יועצת זוגית, אישית ומגשרת

ייעוץ זוגי

להזמנת טיפול ומידע נוסף

רפואה משלימה בראשון לציון

טיפול NLP ראשון לציון

טיפול NLP ראשון לציון מה משותף בין חרדה ודיכאון, פרנויות, הערכה עצמית נמוכה, חוסר מוטיבציה וחוסר סיפוק? את כולם ניתן לשנות, לרפא ולהקל באמצעות טיפול

קראו עוד
רפואה משלימה בראשון לציון

רפואה משלימה בראשון לציון

רפואה משלימה בראשון לציון הסיטואציה הזו מוכרת לכולנו וחוזרת על עצמה שוב ושוב: אנו מרגישים כאב, מיחוש או תסמין פיזי כלשהו והצעד הראשון הוא לפנות

קראו עוד

המרכז מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש לילדים ולמבוגרים כאחד

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

ייעוץ זוגי בראשון לציון, עיסויים ברחובות, פסיכותרפיה,NLP,טיפול רגשי לילד, ייעוץ זוגי רחובות, גישור, דיקור סיני, רפלקסולוגיה, טווינא, שיאצו, רייקי, נטורופתיה, פרחי באך, ריברסינג, דיקור קוסמטי, נטורופתיה, עיסו שוודי, עיסוי בהריון, עיסוי רפואי, עיסוי רקמות עמוק, תזונה, פלדנקרייז, פיזיותרפיה לשיקום רצפת האגן, ייעוץ זוגי, רפואה משלימה

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

פסיכותרפיה,NLP, הנחיית הורים, ייעוץ זוגי, גישור, טיפול מיני, אימון אישי, ייעוץ והכוונה תעסוקתית ועוד.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

ייעוץ זוגי חדר טיפול
דילוג לתוכן