רייקי

מרכז טיפולים רב תחומי

רייקי - מהו הטיפול?

את הרייקי קל יותר לחוות ולהרגיש מאשר להסביר, כשם שקל יותר לחוות ולהרגיש טעמים וריחות מאשר להסביר אותם.
בכל זאת, ננסה להסביר מהו רייקי.‬
‏משמעות המילה היפנית "רייקי" היא משתי מילים יפניות: "ריי"+ "קי".‎
מקובל לתרגם בתרגום שלנו את ה"ריי" –אוניברסלי או התגלמות האלוהי וה"קי"- מתרגם כרוח, נשמה או אנרגית החיים. צירופן כ"רייקי" מתורגם כ: כוח החיים האלוהי או אנרגית החיים האוניברסאלית.

הרייקי כשיטה טיפולית מבוססת על הנחת ידיים עדינה על מקומות מסוימים בגוף המטופל והעברת אנרגית רייקי לצורך איזון. האנרגיה מועברת אל המטופל על ידי המטפל. האנרגיה אינה מגיעה מן המטפל עצמו אלא מן היקום, כאשר, למעשה, המטפל הוא רק צינור להעברת האנרגיה.
האנרגיה המועברת אל המטופל פותחת את הצ'קרות, משחררת חסימות אנרגטיות, מאזנת מקומות בלתי מאוזנים ועל ידי כך מאפשרת לגוף לרפא את עצמו על-ידי הפעלת מנגנוני הריפוי הטבעיים שלו.
ניתן לטפל בעזרת הרייקי בכל בעיה פיזית, רגשית ומנטלית.‬
‏‫‎הרייקי אינו דת או כת ואינו מתנגש בשום אמונה דתית!‬

‏‫‎פעולתו של הרייקי אינה תלויה באמונה בו!‎ רוב האנשים מאמינים ברייקי רק לאחר שחוו אותו.‬

צרו קשר עוד היום, קבעו טיפול ותתחילו להאמין.

רייקי

להזמנת טיפול ומידע נוסף

ריברסינג בראשון לציון

ריברסינג בראשון לציון

ריברסינג בראשון לציון ריברסינג, או בשמו המקצועי טיפול בנשימה מעגלית, הוא שיטת טיפול אשר נוסדה לפני כמעט 50 שנה ומאז השתכללה והתקדמה. השיטה נועדה לטיפול

קראו עוד
דיקור סינית בראשון לציון

דיקור סיני בראשון לציון

דיקור סיני בראשון לציון מכאובים שונים, הן פיזיים והן נפשיים, מופיעים כתוצאה מזרימת אנרגיה לא טובה. כאשר אדם סובל מכאבים באיזורים מסוימים בגוף, ניתן לשייך

קראו עוד

שיפור מצב הרוח באמצעות ה -NLP

טיפים לשיפור מצב הרוח באמצעות ה NLP התפרצות נגיף הקורונה הובילה לשינויים משמעותיים בשגרת חיינו. תקופה מאתגרת שעלולה לגרום לתחושות של חוסר ודאות ובלבול. ואף

קראו עוד

המרכז מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש לילדים ולמבוגרים כאחד

הטיפולים במרכז לרפואה משלימה בנקודת האור

רפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, שיאצו, ריברסינג, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, דיקור קוסמטי, שונישין, פרחי באך, כוסות רוח, עיסוי לנשים בהריון, רייקי, ייעוץ תזונתי, נטורופתיה, פיזיותרפיה בהתמחות שיקום רצפת אגן, טווינה, פלדנקרייז, סוג'וק ועוד.

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

פסיכותרפיה,NLP, הנחיית הורים, טיפול זוגי, גישור, טיפול מיני, אימון אישי, ייעוץ והכוונה תעסוקתית ועוד.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

דילוג לתוכן