שיאצו

מרכז טיפולים רב תחומי

שיאצו- מהו הטיפול?

שיטת הטיפול בשיאצו הגיעה מיפן. המונח שיאצו (באנגלית – Shiatsu) מקורו במילה יפנית המורכבת משתידיאגראמות:
• Shi – אצבע
• Atsu – לחץ

מהו הטיפול בשיאצו?
במזרח הבינו שמחלה היא תוצאה של חוסר איזון כלשהו בתוך שבילים או קווי אנרגיה, המכונים 'מרידיאנים', ואלה משפיעים ומושפעים מהאיברים הפנימיים.
החוסר איזון גורם לחסימה אנרגטית במרידיאן או באיבר מסוים וגורם להופעת סימפטומים כמו כאב, לחץ או רפיון.
הגישה הטיפולית בשיאצו היא הוליסטית, כלומר מטפלת בגוף כולו ולא רק בהעלמת הסימפטומים, ולכן השיאצו מחבר בין הגוף והנפש.

איך מתבצע הטיפול?
ראשית הטיפול מתחיל באבחון ואיתור חוסר האיזון על ידי תשאול, מגע והתבוננות. בהמשך אלה מובילים לטיפול עצמו אשר נעשה על ידי לחיצות עם הידיים, האגודלים, המרפקים, ואפילו לפעמים עם הרגליים בכדי להפעיל לחץ ולמתוח את המרידיאנים.
הטיפול בשיאצו גורם לגירויים שונים בגוף על ידי הזרמת הדם, נוזלי הלימפה והאנרגיה החיונית (המכונה קי ביפנית). הוא עוזר לשחרר רעלים מהגוף. הוא עובד על מערכת העצבים האוטונומית, עובד על שחרור מתח שיושב עמוק בין השרירים וכו'…
בנוסף, השיאצו מאפשר לגוף להירגע ולהתחבר ליכולת הריפוי הטבעית שלו.

במה הוא מטפל?
השיאצו נועד לסייע בבעיות פשוטות ומורכבות כאחת, כגון: בעיות אורטופדיות, בעיות גניקולוגיות, בעיות במערכת הנשימה, בעיות במערכת העיכול, בעיות רגשיות (מתח וחרדה), בעיות של קשב וריכוז אצל ילדים ועוד…
שיאצו משפיע על כל רמות ההוויה – פיזית, רגשית, פסיכולוגית ורוחנית. הטיפול הוא קשוב וההתפתחות היא אישית אצל כל מטופל. המטפל יכול בנוסף לטיפול לתת עצות על תזונה נכונה, התעמלות ואורח חיים. וכל אלה ביחד מובילים לגוף ונפש בריאים!

שיאצו 5286

להזמנת טיפול ומידע נוסף

המרכז מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש לילדים ולמבוגרים כאחד

הטיפולים במרכז לרפואה משלימה בנקודת האור

רפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, שיאצו, ריברסינג, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, דיקור קוסמטי, שונישין, פרחי באך, כוסות רוח, עיסוי לנשים בהריון, רייקי, ייעוץ תזונתי, נטורופתיה, פיזיותרפיה בהתמחות שיקום רצפת אגן, טווינה, פלדנקרייז, סוג'וק ועוד.

הטיפולים במרכז לטיפולים רגשיים וייעוץ בנקודת האור

פסיכותרפיה,NLP, הנחיית הורים, טיפול זוגי, גישור, טיפול מיני, אימון אישי, ייעוץ והכוונה תעסוקתית ועוד.

אנו רואים את חווית המטופל כערך עליון. נקודת האור עובדת בשיתוף עם מספר רב של מטפלים עצמאים במטרה להתאים למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, תוך הקפדה על התאמת מעטפת טיפולית אישית לבעיה הרפואית שלך.

שיאצו ורפואה סינית
שמי לואיז