שיאצו בראשון לציון- לטיפול יסודי בגוף ובנפש

אנו מזמינים אתכם להכיר את סוד הקסם שבמגע. במרכז הטיפולים הרב תחומי  נקודת האור, מוענקים מגוון טיפולים ברפואה משלימה, ובין היתר גם טיפול שיאצו, שנחשב לטיפול המוביל בין טיפולי המגע.

שיאצו בראשון לציון

שיאצו היא שיטת טיפול עתיקה שמקורה ביפן. עיסוי זה משלב בתוכו את אומנות המגע היפנית והפילוסופיה הסינית.
באמצעות טכניקות של מתיחה והחזקה אינטנסיבית וחזקה, מביא השיאצו להרפיית מתח נפשי ושרירי ושיפור זרימת האנרגיה לכל אברי הגוף. במהלך הטיפול לוחץ המטפל על נקודות מסוימות בגוף המטופל, השולטות, כל אחת בדרכה על חלק אחר בגוף. הלחיצות מתבצעות בצורה מגוונת באמצעות האגודלים, הידיים, המרפקים והברכיים, בהתאם להרגשתו הפיזית של המטופל.

מה מייחד את טיפול השיאצו מטיפולים אחרים?

כל סוגי העיסויים מספקים הרפיה פיזית ונפשית, אך טיפול שיאצו נבדל מטיפולים אחרים באופן מהותי. לאורך הטיפול, נבנה קשר מיוחד בין מטפל- מטופל, המאפשר למטופל להירגע לחלוטין ולהיכנס למצב של שקט אמיתי.
הלחיצה האיטית מעודדת את ההרפיה העמוקה, ומאפשרת למנגנונים השולטים על השרירים המתוחים להשתחרר בצורה יעילה יותר מעיסויים אחרים.

מה חשים במהלך הטיפול?

במהלך טיפול השיאצו תחושו בראש ובראשונה תחושת שחרור. רוב המטופלים מתארים את הטיפול כחוויה בלתי נשכחת, יש המתארים את הטיפול כתחושת ריחוף או כשמיכה רכה העוטפת את גופם בנעימות אין סופית. כך או כך, אין ספק שמדובר בחוויה מענגת, שתורמת לא מעט לאיזון מאזן הלחצים בגוף ובנפש.

השיאצו הוא אחד הכלים היעילים ביותר של הרפואה הסינית, וככזה הוא משלים טיפולים שונים ברפואה הסינית: דיקור סיני, טיפול באמצעות צמחי מרפא או תזונה, ובעיקר יעיל במקרים בהם אדם חווה חוויה פיזית טראומטית או חסך רציני במגע.
הטיפול מבוסס על העיקרון הפשוט, שמגע חזק ועוטף הוא צורך בסיסי אצל כל אדם. החום ותחושת החוזק העוברת מהמטפל למטופל במהלך הטיפול, מעניקה לו בטחון רב.

יתרונות הטיפול

עיסוי השיאצו המוענק במרכז הטיפולים הרב תחומי  מתאים לכל גיל, ומטפל במגוון בעיות בריאותיות ונפשיות. בין היתר ניתן לצפות לשיפור בתופעות הבאות:

  • כאבי ראש ומיגרנות
  • כאבי צוואר ובעיות גב
  • עייפות ותחושה של "ריקון מצברים"
  • מתחים וחרדות
  • תופעות הנלוות להריון- בצקות, שינויים הורמונליים, מתחים ועוד

טיפול השיאצו אינו מתאים לאנשים הסובלים ממצבים דלקתיים שונים, או ממצבים של מחלות חום כמו שפעת.

טיפול שיאצו בראשון לציון
במרכז נקודת האור

אחת הדילמות הגדולות של מטופלים המעוניינים לזכות לטיפול איכותי ברפואה משלימה הוא באיזה מקום לקבל את הטיפול, ועל אילו פרמטרים לתת את הדעת.

לטיפול במרכז נקודת האור מספר יתרונות בולטים על פני טיפולים במסגרת קופות החולים:

  • זמינות בתורים– במרכז נקודת האור אין צורך לחכות חודשים כדי לזכות לתור פנוי. התורים גמישים וזמינים יותר. כמו כן, כל מטופל יכול להגיע בימים ובשעות הנוחים לו, כך שסדר יומו לא יפגע
  • יחס אישי ומסור– אנו מבינים שלכל מטופל יש צרכים אישיים, המבדילים אותו ממטופלים אחרים, במרכז נקודת האור ניתן יחס אישי וייחודי לכל מטופל. הצוות הטיפולי זמין עבור המטופל, ויכול להעניק את הטיפול הנכון ביותר עבורו.
  • מטפלים מוסמכים– כל המטפלים העובדים במרכז נקודת האור הם מטפלים מוסמכים, שלמדו לפחות שנתיים במוסד אקדמי מוביל, והוסמכו למתן טיפול מקצועי.
  • כל הכלים לשיפור איכות החיים תחת קורת גג אחת– מטופלים המגיעים אלינו לטיפול רפואה משלימה, לרוב לא מסתפקים בטיפול מסוג אחד בלבד, אלא מוסיפים עליו טיפולים נוספים המעניקים להם מענה רחב ומקיף יותר. במרכז נקודת האור תוכלו לא רק למצוא מגוון סוגי עיסויים, אלא טיפולים נוספים ברוח הרפואה המשלימה כמו דיקור סיני, ריברסינג, נטורופתיה, רייקי ועוד רבים.

מעוניינים בטיפול שיאצו מקצועי? אנו מזמינים אתכם להגיע למרכז הטיפולים הרב תחומי  נקודת האור, לטיפול יסודי ועמוק בגוף ובנפש.טיפול

דילוג לתוכן