טיפול זוגי יבנה

טיפול זוגי אולי נשמע לחלקכם כמו האופציה האחרונה לשימור מערכת היחסים, או שלב אחד לפני הסוף..

אבל חשוב לנו להגיד שלא תמיד כך הדבר.

טיפול זוגי ביבנה או בכל מקום אחר, אינו אומר בהכרח שהזוגיות שלכם עומדת על שירטון ולרוב הטיפול הזוגי מגיע כדי לחזק את הקשר בינכם ולהביא אותו למקום טוב יותר.

אתם ממש לא צריכים לחכות לרגע הייאוש האחרון לפני הפרידה כדי להחליט על טיפול זוגי ביבנה ולפעמים, כל מה שזוג צריך כדי פשוט לחיות חיים יותר מאושרים ושלווים, הוא בדיוק את זה.

 

מתי כדאי לפנות לטיפול זוגי ביבנה?

כמו שאמרנו, טיפול זוגי הוא לא תמיד השלב לפני הסיום.

אם אתם מרגישים שיש קשיים בזוגיות שאתם לא מצליחים להתגבר עליהם, פערים בתקשורת ובדרך שלכם להגיע אחד אל השנייה, אם היה משבר שקרה ביניכם או אפילו אם איבדתם את התשוקה הרומנטיקה, כנראה שטיפול זוגי, יוכל לעזור לכם מאוד.

טיפול זוגי ביבנה יכול לעזור לכם במישורים שונים, בין אם אתם זוג לפני חתונה שחווה קשיים באינטימיות, באמון או בתקשורת ובין אם אתם זוג ותיק עם ילדים משותפים, שהשגרה השתלטה על חייו.

במה תורם הטיפול הזוגי?

נקודת האור מציעה טיפול זוגי שקודם כל בוחן את הזוג לעומק ואת הקשיים שלו.

נכון שיש דברים דומים מאוד בין זוגות שונים לחלוטין, אך עדיין לכל זוג, אנו מתאימים בדיוק את הפתרונות המתאימים לו כדי להגיע לאיזון הנכון בין בני הזוג.

הטיפול הזוגי מעניק לשני בני הזוג כלים ליצירת הרמוניה משותפת ומתמקד בקשיים שהינכם מעלים בטיפול.

מעבר להצפת הבעיות אחד מול השנייה, תקבלו "תרגולים" ונקודות לחשוב עליהן גם בבית על מנת שתוכלו לראות תוצאות ולהתקדם תוך כדי הטיפול.

חשוב שתדעו שעל מנת שהטיפול הזוגי יצליח ותרגישו שאתם באמת מרגישים טוב יותר בזוגיות שלכם, עליכם להיות סבלניים, מסורים לטיפול ופתוחים באופן טוטאלי להצלחת הטיפול.

טיפול זוגי ביבנה אשר מתמקד קודם כל ביחיד..

על מנת להצליח להגיע לזוגיות שמפרה את בני הזוג, כדאי שנתבונן תחילה על כל אינדיבידואל בזוגיות, כאדם נפרד.

נשאל, האם אתה אדם מאושר ללא קשר לזוגיות שלך? האם אתה מרגיש מוגשם, בעל תחומים שאתה טוב בהם בחיים? האם אתה אוהב את עצמך ואת החיים שלך?

לעיתים, כאשר אנשים מרגישים שהם אינם מוגשמים ושאין להם חיים מלאים משלהם, הם מסתכלים על הזוגיות שלהם באופן בו הזוגיות היא המפתח לאושר שלהם, בה תלויים כל חייהם.

זוהי טעות להסתכל על הזוגיות שלך באופן הזה ולהתייחס אליה בתור משהו שאתה צריך.

אדם שאוהב את החיים שלו, שמרגיש שלם עם עצמו ועם ההישגים והעשייה שלו, מסתכל על הזוגיות באופן בו הוא אינו זקוק לה אלא רוצה אותה. כך, הוא יכול לשתף את הטוב שיש לו בחיים עם הפרטנר שלצידו ולפרוח לצד וביחד עם בן הזוג.

לכן, לפני שאנחנו ניגשים לטיפול הזה כטיפול זוגי, כדאי שנחשוב קודם על עצמנו כאינדיבידואל.

ברגע שנסתכל קודם כל על עצמנו ונגיע להבנה שטוב לנו עם החיים שלנו ושהאושר שלנו תלוי בנו ולא אך ורק בזוגיות שלנו, נדע להביא את הגרסה היותר טובה שלנו לתוך הזוגיות ונעזור לצד השני וגם לנו לפרוח ולהתקדם אל עבר המטרות והיעדים שלנו.

כאשר זוגיות נובעת ממקום כזה, היא תהיה בריאה יותר ומחזקת יותר.

תנו לעצמכם לקחת את המקום שלכם כפרטים בתוך הזוגיות ועם המחשבה הזו, תוכלו להגיע לטיפול זוגי ביבנה שייתן לכם כלים לזוגיות מאושרת יותר ולחיים טובים יותר.