האם ייעוץ זוגי יכול לעזור?

כמו בכל דבר בחיים, על מנת שתהליך יצליח ויביא לנו את התוצאות שרצינו, אנו צריכים להיכנס אליו בראש פתוח, עם הרבה אופטימיות ורצון אמיתי לשנות את הדברים הלא טובים בזוגיות שלנו.

במידה ושני הצדדים, בדגש על שני הצדדים, רוצים באמת לשפר את הזוגיות שלהם ולהגיע למצב של צמיחה ופריחה בזוגיות, ושניהם מוכנים להקריב, לוותר ולעשות למען הזוגיות גם אם זה אומר לצאת מאזור הנוחות שלהם, ייעוץ זוגי בהחלט יכול לעזור.

 

האם ייעוץ זוגי באמת עוזר?

זוגיות היא נושא מורכב שיש לדעת איך לגשת אליו ואיך להתייחס אליו. חשבו על זה כך, כל אחד מאתנו איש שונה, בעל אופי שונה והתנהגות שונה.

 כל זוג, בעצם מורכב משני אנשים שונים, דומים יותר או פחות, מה שיוצר מערכת זוגית מיוחדת במינה. ישנן מערכות יחסים שמזכירות אחת את השנייה אך מאחר וכולנו אנשים שונים, גם הבעיות בזוגיות שלנו הן שונות ויש להתייחס לכל בעיה באופן אישי.

ייעוץ זוגי בנקודת אור, מכיר קודם כל את שני האנשים שאתם. על מנת להבין את המערכת הזוגית שלכם ולהתאים לה בדיוק את הייעוץ אותו היא צריכה, אנו מכירים את האופי המיוחד של כל אחד מכם ואיך מתנהלת הזוגיות שלכם.

לנקודת אור, ניסיון רב שנים בייעוץ זוגי ואנו יודעים להתאים לכל זוג בדיוק את מה שהוא צריך לצמיחה ולהתחדשות.

עם שיתוף הפעולה שלכם, ועם מומחי הזוגיות שלנו, תמריאו לשחקים חדשים בזוגיות שלכם שלא חשבתם שתוכלו להגיע אליהם.

אנו נמצא את מקור הבעיות שלכם ואת טיפולן ונוכיח לכם, זוגות יקרים שלנו, שייעוץ זוגי באמת עוזר.

מה לצפות מייעוץ זוגי?

רוב הזוגות לא יודעים למה לצפות כאשר הם מגיעים לייעוץ זוגי. אנו כאן, כדי לשפוך לכם מעט אור על הציפיות מייעוץ זוגי.

ייעוץ זוגי אכן עוזר לשיפור מכת היחסים ולצמיחה בזוגיות, אך חשוב שתדעו שזהו תהליך עמוק שלוקח זמן.

לכן, כדאי שתצפו מייעוץ זוגי שייתן לכם כלים לפתירת הבעיות הזוגיות שלכם אבל אל תאיצו בכם או בציפיות שלכם לראות שינויים מיידים. תהליכים של בינו לבינה לוקחים זמן ומוציאים אתכם מאזור הנוחות שלכם על מנת לאפשר לכם לפעול בצורה שונה שתשרת אתכם יותר.

חשוב שתהיו סבלנים ותשתפו פעולה באופן מלא עם הייעוץ הזוגי. תהיו כנים עם עצמכם ועם בני הזוג שלכם ותוכלו להגיע לתוצאות טובות שישמרו איתכם לאורך זמן.

האם יש הבדל בין ייעוץ זוגי ובין טיפול זוגי?

ההבדל בין ייעוץ זוגי וטיפול זוגי תלוי בבחירת המילים ועד כמה הייעוץ הזוגי מעמיק. ייעוץ זוגי מעמיק יכול להיקרא גם טיפול זוגי מאחר ונותנים בו כלים פרקטיים וממשים למה לעשות ואיך לעשות על מנת לצלוח את הזוגיות.

מתי צריכים לבוא לייעוץ זוגי וגם למה לעשות ייעוץ זוגי?

בתוך זוגיות, חשוב לשים לב מה מתרחש בה ולא לעצום עיניים על הדברים הלא טובים שקורים בה.

כל ניקוי מתחת לשטיח של בעיה מסוימת, רק יגרום לכם להיתקל באותה הבעיה שוב ויביא אתכם למצבי תסכול. אם תהיו ערניים לגבי מה קורה לכם בזוגיות, תרגישו בעצמכם מתי ישנן בעיות שאתם לא מצליחים להתמודד איתן לבד והגיעו לייעוץ זוגי.

 חשוב שתדעו שהתשובה האם כדאי לגשת לייעוץ זוגי טמונה רק בכם.

 במידה והזוגיות הזו חשובה לכם, ויש רצון אמיתי להשקיע ולהישאר בה, הגיעו אלינו לנקודת אור לייעוץ זוגי, תשמרו על הזוגיות שלכם והרימו אותה לשחקים חדשים.

היו הראשונים להתעדכן.. הירשמו עכשיו

היו הראשונים להתעדכן.. הירשמו עכשיו