רפואה משלימה בראשון לציון

הסיטואציה הזו מוכרת לכולנו וחוזרת על עצמה שוב ושוב: אנו מרגישים כאב, מיחוש או תסמין פיזי כלשהו והצעד הראשון הוא לפנות אל רופא המשפחה שלנו. לאחר בדיקות ואבחונים אנחנו מקבלים מרשם רפואי, ואיתו הולכים לבית המרקחת. מקבלים כדורים או משחה וממשיכים את חיינו. טיפול כזה, בניגוד למה שאתם חושבים, אינו פותר את שורש הבעיה וכלל אינו מתייחס לסיבה העיקרית שהכאב הזה הגיע אליכם. הוא מקל על התסמינים ולא מקשיב לגוף שלכם. תשמחו לדעת שיש פתרונות טובים יותר.

 

כאשר אנו מרגישים שמשהו לא הולך כשורה בגוף שלנו, איננו מדמיינים. פעמים רבות הגוף שלנו מאותת ומדווח לנו שהוא יצא מכלל איזון והוא עושה זאת באמצעות תסמינים פיזיים מגוונים: כאבי ראש, עייפות, דלקות, פריחות בעור ועוד שלל תסמינים גופניים. למעשה, הופעת התסמינים האלו מעידה על כשל כלשהו במערכת ומכאן מתעורר הצורך לטפל בכשל הזה, ולא רק בסימפטומים שלו, כפי שקורה לא פעם ברפואה הקונבנציונלית. 

כאן נכנסת לתמונה הרפואה האלטרנטיבית, הידועה גם בשם רפואה משלימה.

אז מה זה רפואה משלימה?

רפואה משלימה היא מגוון הטיפולים הטבעיים שהגיעו אלינו מתורות המזרח הרחוק העתיקות. האידיאל העומד מאחוריה, הוא ההבנה שגוף האדם עובד כמכלול שלם ולא כחלקים שונים. כלומר, כאשר מתעוררת בעיה או מכאוב כלשהו, הדבר מהווה ביטוי חיצוני לבעיה פנימית יותר – חוסר איזון פנימי של הגוף, בעיה עמוקה יותר. הרפואה האלטרנטיבית תחתור לפתרון הבעיה הפנימית ולא רק לביטוי החיצוני שלה. זאת מתוך עיקרון מנחה חשוב הגורס כי לגוף האדם קיימת היכולת לרפא את עצמו ללא שימוש בחומרים כימיים או התערבות כירורגית.

אז איך עושים את זה?

למעשה, המונח "רפואה משלימה" אינו עושה חסד עם השיטה – שהרי מדובר בפילוסופיה שלמה וכוללת הנותנת מענה יעיל למגוון בעיות. הטיפולים המוצעים ברפואה האלטרנטיבית מיועדים לטיפול במכלול בעיות: דיקור סיני – טיפול באמצעות מחטים זעירים במגוון נקודות בגוף.

רפלקסולוגיה – עיסוי ולחיצות בנקודות בכף הרגל לשם טיפול במכאובים בנקודות שונות בגוף.

נטורופתיה – תורת תזונה וצמחי מרפא לטיפול במגוון בעיות שונות.

רפואה משלימה בראשון לציון

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים הבינו את הפוטנציאל האדיר העומד מאחורי הרפואה האלטרנטיבית ואנו מקבלים כמות עצומה של פניות, שאלות ובקשות. עקב כך הרחבנו את צוות המטפלים במרכז וכעת כל אדם, בכל גיל הסובל מכל בעיה – יכול להגיע למרכז רפואה משלימה בנס ציונה הקרוי "נקודת האור". המרכז שלנו מטפל במגוון מכאובים ותופעות גופניות באמצעות טיפולים משלימים שונים כמו דיקור סיני, רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא, פרחי באך, נטורופתיה ועוד.

למי מתאים רפואה משלימה?

רפואה אלטרנטיבית מתאימה לכולם, לכל אדם בכל גיל ולטיפול במגוון רחב של בעיות. כאן המקום לציין שבדיוק כשם שכל גוף הוא שונה וכל נפש אינה דומה לחברתה. על כן ייתכן מאוד שבעיה זהה אצל שני אנשים שונים תטופל באמצעות גישת טיפול אחרת. 

רפואה משלימה נותנת, כאמור, מענה יעיל למגוון רחב של בעיות – גופניות ונפשיות – ומקצתם: כאבי ראש, כאבי גב ובטן, אלרגיות, סוכרת, עודף משקל, חרדה ודיכאון, בחילות, אנמיה, חולשה כללית, בעיות עור ועוד מגוון רחב של הפרעות גופניות, נפשיות והורמונליות – והכל ללא שימוש בחומרים כימיים ובתרופות פסיכיאטריות המתערבות בתהליכים גופניים.

נקודת האור – רפואה משלימה בראשון לציון

נקודת האור היא מרכז טיפול חדשני ומקצועי לטיפול במגוון רחב של בעיות והפרעות גופניות ונפשיות באמצעות טיפולים טבעיים לפי תורות המזרח העתיקות. זקוקים לרפואה משלימה בראשון לציון? אנו מזמינים אתכם להתייעץ, לשאול ולברר לגבי סוגי הטיפולים שאנו מעניקים ולהביא שלווה פנימית, רוחנית וגופנית.