מהו דיקור סיני?

השם דיקור סיני יכול להישמע מעט מאיים. בכל זאת, המילה דיקור מבטאת דקירות, מה שלא נעים במיוחד לגוף האדם.

דיקור סיני, הינו שימוש בדקירות קטנות באמצעות מחטים קטנות וכלל לא מורגשות ברחבי הגוף על מנת לשקם מערכות בגוף ולטפל בבעיות בריאותיות ונפשיות כאחד.

בעזרת המחטים הדקות כחוט השערה, מערכות שלמות שאינן עובדות באופן תקין בגוף, משתנות ומתייעלות.

המטפל, יודע אילו נקודות קשורות זו לזו ואילו נקודות קשורות לאזור הכואב או לבעיה של המטופל.

מטפל מנוסה ומקצועי יודע בדיוק באילו נקודות לבצע את הדיקור ולכמה זמן.

איך מתבצע טיפול בדיקור סיני?

תחילה, המטופל עובר תשאול מקיף על מצבו הפיזי והנפשי מבחינה בריאותית ועובר מספר מדידות המוודאות את הדברים הרלוונטיים לדיקור הסיני כגון מדידת דופק וממדי רפלקסים.

לאחר התשאול והמדידות, נבנית עבור המטופל אסטרטגיה רפואית, ממש תוכנית פעולה הטווה צעד צעד את שלבי הדיקור והמטרות שברצוננו להשיג בדרך על מנת שתהיה בקרה מוקפת על תהליך הדיקור.

לאחר שתוכננה תוכנית, אפשר להתחיל בטיפולים.

הטיפולים מחולקים למספר מפגשים משתנה לפי כל מטופל. הדקירות גם הן, אינדיבידואליות לכל מטופל ומטופל. כל אזור עובד על מקום אחר בגוף לפי צרכי המטופל. הדקירות נעשות על ידי מחטים סטריליות, בעובי של שערה אחת ולכן כמעט כלל אינן מורגשות. לכן, אין מה לפחד מהמושג דיקור סיני. אין להילחץ ממראה התמונות ברשת של אינספור מחטים בגוף מאחר והן דקות במיוחד ואינן מורגשות.

בזמן המחטים נמצאות בגוף, הגוף עובר בעצמו תהליך שיקום ומוציא אנרגיה. לכן, אורך השהייה עם המחטים נקבע לפי מצבם של המטופלים.

שיטת הדיקור הסיני יכולה לעזור במגוון מצבים רפואיים כגון כאבי ראש, כאבי בטן, כאבי גב, תסמינים אונקולוגיים וכן תסמיני גיל המעבר.

גם במחלות מטבוליות כמו דלקת בדרכי השתן, אלרגיות שונות, השמנה וסכרת, טיפול בדיקור סיני הוא יעיל מאוד.

תוך כמה זמן חשים שיפור במצב?

זמן השיפור ואיכות השיפור תלויים במצבו של המטופל. ככל שהמטופל צעיר יותר, כך יספקו לו מעט מפגשים בודדים לסיום הטיפול ולפתרון הבעיה.

למה לבחור בדיקור סיני?

שיטת דיקור הסיני היא עוד רובד קיים ברפואה הקונבנציונלית.

לעיתים, רפואה משלימה היא הפתרון האידאלי עבור אנשים רבים שהרפואה הקונבנציונלית לא פתרה את בעיותיהם.

כל כאב בגוף שלנו מקושר לנקודות ספציפיות, אותן מזהה המטופל ובהן מבצע את הטיפול.

טיפול דיקור סיני הינו אישי יותר מרפואה קונבנציונלית כללית, ומעניקה לכל מטופל בדיוק את הטיפול לו הוא צריך ופעולת לפי התכונית הטיפולית שהתאימו במיוחד עבורו.

כך, הטיפול והבקרה הם אישיים יותר.

מעבר לכך, ישנם מחקרים מסוימים שגילו שדיקור סיני מפריש חומר בשם סרוטונין, מה שגורם לשכוך כאבים, עלייה במצב הרוח והפחתת מתח וחרדה.

בנוסף, דיקור סיני מחזק את המערכת החיסונית שלנו ונלחם באופן יעיל יותר באלרגיות שונות, בעייפות וחולשה, ובתיקון תאי גוף פגועים.

בנימה אישית..

לפעמים כדאי לשקול רפואה משלימה מעבר לרפואה הקונבנציונלית. לא פעם, מטופלים זכו לטיפול שלא קיבלו ברפואה הכללית והרגילה ומצאו את מבוקשם דווקא ברפואה המשלימה.

לכל מקרה בו אתם רוצים להתייעץ עם מומחים לגבי דיקור סיני ולבדוק האם הוא מתאים עבורכם, לשאול מה סיכויי השיפור ובמה כרוך כל הטיפול, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לנקודת אור ולקבל ייעוץ מקיף עם המומחים.

נקודת אור מבצעת דיקור סיני עם ניסיון רב שנים והמון מטופלים מרוצים.

אל תהססו ובחרו בטוב ביותר עבור הגוף שלכם. התקשרו עכשיו אל נקודת אור ושמעו את כל הפרטים על דיקור סיני בנס ציונה.