ייעוץ זוגי מחירים - כל מה שרציתם לדעת

ייעוץ זוגי מחירים

טווח המחירים של ייעוץ זוגי הוא בין 300 ל-500 שקלים לפגישה. המחיר משתנה בהתאם לאורך הפגישה, המיקום של הקליניקה (למשל ייעוץ זוגי ברחובות יהיה זול יותר לעומת ייעוץ זוגי בתל אביב), המוניטין של היועץ הזוגי והניסיון של היועץ. 

זוגות רבים מתמודדים עם בעיות שונות במערכת היחסים שלהם הנובעות מסיבות רבות ומגוונות כמו חוסר אמון על רקע בגידה, דפוסי תקשורת בעייתיים, חוסר הסכמה על חינוך הילדים, משברים כמו פיטורין ואובדן של אדם קרוב, ריחוק מיני, מאבקי כוח ושגרה שוחקת. כך, במקום ההרמוניה, האמון ותחושת השותפות, בני הזוג מתמודדים עם ויכוחים, מריבות קשות ובדידות. 

הפתרון הוא לגשת לייעוץ זוגי. מטרתו של הייעוץ הזוגי הוא לסייע לבני הזוג לנהל תקשורת טובה אמיתית וכנה, לפתור את הקונפליקטים ולשפר את מערכת היחסים. ייעוץ זוגי מתאים גם לזוגות הנמצאים לפני מיסוד הקשר וגם לזוגות וותיקים, לזוגות עם ילדים, לזוגות שנמצאים בפרק ב׳ ועוד. באמצעות הטיפול ניתן להחזיר את האושר והאהבה לחיים הזוגיים שלכם וליהנות אחד מהשנייה.

מהי תדירות ייעוץ זוגי? 


בדרך כלל ייעוץ זוגי נמשך כשעה ומומלץ לערוך אותו פעם בשבוע ביום ובשעה קבועה. כאשר בני הזוג קובעים טיפול בזמן קבוע, הם מפנים מראש את הזמן שלהם לטובת שיפור הזוגיות וכך מצליחים להתחייב טוב יותר לתהליך.  כמובן שאם אין לכם אפשרות להגיע לטיפול פעם בשבוע, ניתן להגיע לטיפול פעם בשבועיים או פעם בחודש. הדבר עדיף על פני הזנחה של הזוגיות.

קשה לומר מראש לכמה פגישות תצטרכו לגשת במסגרת הטיפול. כמות הפגישות משתנה בין הזוגות, וההתקדמות בתהליך היא אינדיבידואלית. עליכם לזכור שאין נוסחת קסם, ומדובר בטיפול המצריך סבלנות רבה עד שמגיעים לתוצאות. חשוב לדעת כי מעבר לעבודה בקליניקה, יש לעבוד על הזוגיות גם בבית. בני הזוג נדרשים לבחון את הדינמיקה ביניהם וליישם את התובנות שקיבלו במסגרת הייעוץ הזוגי.

ייעוץ זוגי המלצות 

חשוב מאוד לערוך השוואת מחירים בין המטפלים השונים על מנת למצוא ייעוץ זוגי במחיר המותאם לתקציב שלכם. יחד עם זאת, אל תתפשרו על טיפול זול שאינו יעיל. עליכן לזכור שמדובר בהשקעה חשובה – הזוגיות שלנו משפיעה על היבטים רבים בחיים – על הקריירה, על הילדים והמשפחה, על בריאות הנפש וכתוצאה מכך גם על הבריאות הפיזית. החיים שלנו לא נמדדים בכסף, ולכן חשוב לבחור היטב את המטפל הזוגי שלכם.

בבואכם לבחור ייעוץ זוגי, שוחחו עם המטפל בטלפון שיחה מקדימה ובחנו את הכימיה עמו. האם אתם מרגישים שנעים לכם לשוחח עמו, או שכבר בשיחה המקדימה אתם מרגישים שהוא שופט אתכם? חשוב לבחור במטפל שתרגישו בנוח להיפתח בפניו ולחשוף את המצוקות שלכם.

בנוסף, בחרו בקליניקה שיש מאחוריה המלצות טובות וחוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים. כדאי לבדוק המלצות על ייעוץ זוגי ברחבי הרשת, ובעיקר בקבוצות בפייסבוק של זוגות שהתמודדו עם משברים. 

טיפ נוסף הוא לבחון את ההכשרה של המטפל והאם הוא עבר לימודים וסדנאות בתחום. אל תתביישו לבקש לראות תעודות המעידות על ההשכלה וההכשרה של המטפל. כמו כן, כדאי לגשת לקליניקה עם ניסיון רב בטיפול בזוגות ולא לפנות למטפל שנמצא בתחילת הדרך.

זכרו שגם אם כבר התחלתם טיפול, תמיד ניתן להחליף מטפל גם לאחר מספר פגישות אם אינכם מרוצים. מדובר בזוגיות שלכם, אז אל תתפשרו על הטיפול הטוב ביותר.

היו הראשונים להתעדכן.. הירשמו עכשיו

היו הראשונים להתעדכן.. הירשמו עכשיו

דילוג לתוכן