אור גרבר

ספורטתרפיסט ומעסה בכיר

שלום,

שמי אור גרבר, מעסה רפואי, ספורטתרפיסט ומדריך חדר כושר.

את הכשרתי והסמכתי כמעסה ומטפל קיבלתי כתלמידו של משה מורנו, במכללת משה מורנו.

אני בוגר מכון וינגיט בעל תעודת הסמכה של ספורטתרפיסט ומדריך חדר כושר

ובעל תואר ראשון במנהל עסקים מטעם מכללת רופין.

את ניסיוני רכשתי תחת ניצוחו של משה מורנו בקבוצות הכדורגל מכבי תל אביב ובית"ר ירושלים, שם הבנתי שעיסוי צריך להתבצע ברמה הכי גבוהה ומדויקת שיש כדי להגיע לתוצאות המקסימליות. בנוסף התמקצעתי גם בעולם הפרטי, ספורטאים חובבים ומקצועיים עם בעיות שריר שלד כאלו ואחרות, מבוגרים עם בעיות בטווחי תנועה, "אנשי המשרד" עם בעיות צוואר, כתפיים, שכמות, גב ואגן, אך גם עם האדם הפשוט שרק רוצה קצת שקט משגרת היום יום הקשוחה בישראל.

אני מאמין: "ככל שאתה לומד יותר, אתה מבין כמה אתה יודע מעט".

המשפט הזה מלווה אותי כל חיי, ואני מסתכל עליו כדרבון לשאיפה קדימה והצלחה.

רכשתי ידע ומיומנויות  ואני עוד ארכוש, הכל במטרה להביא אליכם המטופלים את הטוב ביותר ולגרום לכם לצאת מכל טיפול מרוצים ובריאים.

לטיפול אביא איתי את כל ארגז הכלים שברשותי, עיסוי שוודי, רקמות עמוקות, ספורטאים, רפואי, ועוד מספר טכניקות ששילובן בטיפול יגרום להקלה כבר במפגש הראשון.

תמיד אהבתי לראות אנשים מאושרים, ואם יש לי חלק בזה מה טוב. הטיפול במגע נותן לי אפשרות לגרום לאנשים אושר והקלה המתבטא בשרירים ששוחררו, טווחי תנועה שכבר לא מוגבלים, ואזורים שלא כואבים. בהעדר הכאב יכול המטופל לחוות את היום יום טוב יותר ולהעניק לעצמו את השקט הפנימי שמסופק ע"י נפש בריאה. אני אוהב את עבודתי ואתם כמטופלים תחושו זאת היטב. כדאי כי אתם חשובים, והשיתוף בינינו יעשה לכם רק טוב.

עסקתי בספורט כל חיי, מאז שאני זוכר את עצמי היה לי כדורסל ביד, אני אוהב את המגע ,התחושה והעוצמה שהספורט מעניק. חוויתי לאורך התבגרותי לא מעט פציעות ספורט והן הגבירו בי את התודעה של חשיבות טיפול נכון ממוקד מידיו של איש מקצועי מיומן ובעיקר מבין את החשיבות במתן טיפול איכותי שיביא לשיפור באיכות החיים שלכם המטופלים.

אשמח להיות לעזר ניתן לפנות אלי בכל שאלה וללא מחויבויות. אני פה כי אני רוצה לטפל!

תמונה של אור גרבר

צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם

תעודות הסמכה

דילוג לתוכן