ילנה אלישי

מאמנת אישית ומנחה קבוצות

נעים מאוד, שמי ילנה אלישי, אימא לשניים. מאמנת אישית ומנחה קבוצות בגישה רוחנית, מלווה במצבי משבר וצמתים בחיים. בעלת תואר ראשון בחינוך, תעודת מאמנת ממכללת ירון זפרן.  10 שנים נסיון כמאמנת אישית וקבוצתית, 10 שנים נסיון כמנהלת חינוך בלתי פורמלי, מנחה פדגוגית ומדריכה שיקומית באומנות.

תהליך אימון הוא תהליך מעמיק המסייע למודעות עצמית גבוהה, כולל בתוכו תהליך נפלא לגילוי עצמי או להיזכר במה שאנחנו כבר יודעות על עצמנו. חיזוק ביטחון עצמי, בירור הערכים ואמונות אשר מלוות אותנו בחיי היום יום. שחרור אמונות, דעות ודפוסי התנהגות מעכבים. בתהליך האימון אני משלבת שיטות טיפול אלטרנטיביות רבות שלמדתי וממשיכה ללמוד ולהתחדש. השיטה שלי משלבת כלים לוגיים (הצבת מטרה לאימון, זיהוי והגדרת ערכים ותכונות אופי..) לצד הכלים הוליסטיים(דמיון מודרך, מדיטציות ועוד..) ובכך מאפשרת לי להתחבר למתאמן מתוך הצורך שלו. יש מתאמן שעבורו תעבוד יותר גישה לוגית ואחר דווקא תחום ההוליסטי יעזור לו ביתר קלות.
אני מאוד אוהבת את העיסוק שלי ונהנית להעביר תהליכים את מתאמנים שלי. אני רואה איך הם ממש מתחזקים וגדלים ברוחי עצמם. הם נזכרים במי שהם באמת ומאפשרים לזה לקבל ביטוי בחייהם. הם פוחדים אך מעזים ואני שם לתת להם את היד ולחזק. חשוב לי להעביר הלאה שכל התשובות נמצאות בתוכנו, שכל אחד מאיתנו נפלא ומושלם כמו שהוא בדיוק, להיות אותנטי עם כנות פנימית מקדמת ומשחררת, שלחיות את הרגע במלואו מביא את הרפוי והשינוי אתו. אשמח שתפנו אלי כאשר אתם זקוקים לחיזוק, להתארגנות מחודשת בחייכם, כשאתם רוצים לדייק במטרה שלכם, לדייק בבקשה שלכם ולהתקדם הלאה. טיפ מקצועי ממני אליכם, ברגע שבו אתם מרגישים הכי מחוברים לעצמכם, הכי מאושרים, אהובים, בטוחים- זה הרגע שבו אני ממליצה לעצור לזהות מה בתוככם מתרחש ולכתוב מה יש שם שגורם להרגיש כל כך טוב. וכשאתם ממש למטה הביטו במה שכתבתם ותיזכרו בכל החוזקות שלכם ותשאבו משם את הכוחות שלכם, תיזכרו שמצב הירידה זמני וחשוב כחלק בלתי נפרד מתהליך הגדילה שלכם, תהיו ברגע ה"מבאס" הזה עם כל תשומת הלב שלכם. תנו לו מקום והוא יוביל אתכם למקום חדש.

צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם

תעודות הסמכה

דילוג לתוכן