טווינא - שיטת עיסוי סינית אפקטיבית

טווינא היא שיטת עיסוי סינית אפקטיבית מאד אשר מטפלת בעיקר בשלד ובשרירים ומחדשת את האנרגיות בכל הגוף. מי שהתנסה בה עקב בעיות בריאותיות שונות, ברוב המקרים יחזור למטפל לצורך קבלת טיפול בשיטה זו, אם יהיו בעיות בריאותיות אחרות שהטווינא תוכל לסייע בכך.

הטיפול מתבצע כאשר המטופל שוכב על מיטת הטיפולים, עם בגדיו עליו ועל כן חשוב להגיע בבגדים נוחים. הדבר היחידי שהוא מבצע הוא הורדת הנעליים ומכאן ואילך מטפל הטווינא נכנס לעובי הקורה.

אופן הטיפול בטווינא

המטפלים אשר למדו נישה זו ברפואה הסינית ומטפלים בקליניקה בנס ציונה ורחובות מבקשים מהמטופל מידע בסיסי על מצבו הבריאותי, הרגלי התזונה שלו ומצב רוחו בתקופה האחרונה.

לאחר הבנת המקרה, המטפל מבצע פעולות של משיכה, תפיסה, הנעה, טפיחה, מתיחה, לישה, לחיצה ובנוסף לכך משתמש בטכניקות סיניות ייחודיות. מכלול הפעולות הללו יוצרות אפקט חיובי על הגידים, השרירים, הרקמות הרכות, הרצועות ורקמות החיבור אשר ממוקמים על המרידיאניים.

בזמן הטיפול עצמו, ישנם מטופלים החשים כאב בדרגות שונות עקב הטיפול האינטנסיבי. הסיבה לכך היא שמעבר לכך שמדובר בטיפול יעיל יותר מעיסוי, הטיפול משחרר תקיעות שקיימת באיברים שונים בגוף.

המטפל המומחה מבצע את אחת הפעולות הללו או כמה מהן למטופל על פי הצורך הספציפי שלו. באמצעותן הוא משחרר שרירים תפוסים, מתחים, לחצים פיזיים וגם לחצים רגשיים.

טיפול טווינא מסייע מאד למחלות נוספות כמו לדוגמה, בעיות נשימה, חוסר בפריון אצל נשים, קיבה עצבנית ובעיות פשוטות או מורכבות, באיברים הפנימיים של הגוף.

טווינא הוא חלק מהטיפול הרוחבי הבסיסי, שמקבלים כל החולים המאושפזים בבתי החולים בסין בגלל ההשפעה החיובית בריפוי והחלמה ולאור ההשפעות יוצאות הדופן שלו.

הערך המוסף של הטיפולים שלנו

טיפולי טווינא אשר מתבצעים בקליניקה שלנו יוצרים חידוש של האנרגיות בגוף, כיוון שמדובר בטיפול עמוק, יסודי ומאד עוצמתי.

יתרונות של הטיפול

לטיפול טווינא יש יתרונות רבים כמו לדוגמה:

  • טיפול טווינא יוצר אפקט כמעט מידי ולכן הוא טיפול מומלץ מאד במקרים של כאבים בגב, בגפיים ובמקומות אחרים בגוף.
  • טיפול זהמתאים לנשים בהיריון ומסייע להן מאד לאור הכבדות הרבה הנובעת מהבטן הגדולה והלחץ העצום של הרחם על האיברים הסמוכים לו, הקיים לאורך כל תשעת החודשים ובמיוחד בשבועות האחרונים של ההיריון. כאשר מדובר על אישה הריונית, טיפול טווינה נעשה בעדינות רבה, כדי לא להוסיף על המכאובים הקיימים. העובדה שמתקיימים טיפולים מסוג זה שמסייעים לה, מייתרים את הצורך לבלוע משככי כאבים כאשר היא אינה מסוגלת לעמוד ברמת הכאבים.
  • זהו טיפול בעל השפעה מהותית ורוחבית, כיוון שהוא מתבצע לא רק ברובד העליון של הגוף אלא גם בכל הרבדים הפנימיים. לאחר כל סוג של טיפול כמו בצוואר, בתחושת עייפות, בכתפיים ובסוגים שונים של כאבים, ההרגשה הטובה מורגשת לאורך זמן ולא רק בשעות הראשונות שלאחר הטיפול. האפקטיביות שלו היא הן בפן הפיזי והן בפן הרגשי. המטופל מרגיש שהוא הרבה יותר שליו, נינוח ורגוע.
  • אורכו של כל טיפול הוא שעה כך שהוא באורך ממוצע ונוח לכל מטופל.
  • לאחר הטיפול כל אדם מרגיש שמתחילים בגוף תהליכים של ריפוי, קיימת תחושה עמוקה של התחדשות ושל רעננות.
  • מי שסובל מבעיות אורתופדיות שונות ואינו מסוגל להניע את הגפיים בטווחי תנועה משמעותיים, לרוב ירגיש לאחר הטיפול שהטווח גדל באופן משמעותי ביותר וזאת עקב ריכוך השרירים במהלך הטיפול, דבר שמאפשר תנועתיות חלקה בשרירים הללו.

אם טיפול טווינא מסקרן אתכם, אתם מוזמנים להשאיר כאן את פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם לקביעת טיפול טווינא.

דילוג לתוכן