NLP – ריפוי הנפש ללא שימוש בתרופות

נפש האדם היא לעיתים מורכבת וסבוכה אך עם זאת, אנשי מקצוע מובילים אשר עוסקים בתחום הייחודי NLP מצליחים בדרך החשיבה המיוחדת שלהם לגעת בנקודות החשובות ביותר בנפש ומנקודה נמוכה להעלות את דפוס ההתנהגות של המטופל, לנקודה הגבוהה ביותר האפשרית.

לא מדובר במעשה קסם, דרושה לכך הבנה עמוקה, רצון עז לעשות מהפך וכלי עבודה מעשיים כדי להגיע לפסגות הנדרשות.

מטפלת NLP מומחית אשר מקבלת בקליניקה בנס ציונה ורחובות מתמקצעת בטיפול בחרדה, אובדן ואבל והיא מעניקה גם ליווי ייעודי למטופלים ולמבריאי סרטן. במהלך הטיפולים מטפלת NLP מעניקה ייעוץ והכוונה אישית לכל אחד מהמטופלים כדי להגיע ליעד המבוקש.

ערך מוסף של טיפולי NLP

מטרתו של טיפול NLP הוא לתהות על קנקנן של הסיבות המובילות לדפוס התנהגות ספציפי של המטופל. כאשר משוחחים שיחות עומק עם מי שחווה חרדות מגלים את הרבדים הנסתרים, אשר במקרים רבים למטופל אין שליטה עליהם, והן אלו אשר יוצרות את מעגל החרדה. הבעיה האמיתית היא שמי שנקלע להתקפי חרדה, צולל פנימה ובמצבים רוטיניים החרדה משתלטת עליו שוב ושוב.

אפשר לומר ולרצות לצאת מהחרדה אך אין מדובר במהלכים פשוטים ואדם זקוק לכל תעצומות הנפש שלו ובעיקר לכלי עבודה מתאימים כדי להצליח בכך.

ההכוונה הפרטנית כוללת לימוד עצמי במהלך החיים, תרגולת ספציפית אשר מותאמת לכל מטופל בטכניקות מסוימות שירחיקו ממנו את התקפי החרדה. מדובר בהליך שלרוב אינו אורך פרק זמן ארוך על מנת שהמטופל יוכל לצאת מתוך המעגל החוזר שאליו נקלע.

כיצד מתבצעים טיפולי NLP?

המטפלת המומחית בקליניקה מבצעת טיפולים פרטניים למטופלים בשיטת NLP  לאור המיומנות רבת השנים בנישות ספציפיות, כמו טיפול בחרדות היא מבינה שקורים מצבים מסוימים בחייהם של המטופלים שהחרדה משתלטת עליהם עקב נסיבות ייחודיות והם אינם מסוגלים לעצור את הרכבת לפני שהיא יוצאת לדרך, או במהלך הנסיעה המהירה שלה.

כדי למצוא את הטיפול היעיל ביותר, המטפלת מדובבת את המטופל ומבקשת שישחזר בפניה מקרה אחד בו נכנס לחרדה, אילו אירועים קדמו לכך, מה היה הגורם אשר הניע אותו לסחרור וכניסה למצב של חרדה.

דרך ההבעה של המטופל, אופן העברת הסיפור האישי, שפת הגוף והעיניים המדברות מסבירות למטפל באופן ברור וחד את הסיבות שהובילו למצבי החרדה הללו ולכן כעת יהיה למטפלת קל הרבה יותר לצייד אותו בכלי העבודה המתאימים, שיסייעו לו לשים את המעצור רגע לפני שהחרדה משתלטת עליו או אם זה קורה, לעצור זאת במועד.

 

יתרונות של טיפול NLP

טיפול בשיטה זו מקנה למטופל דרך חיים אשר חשוב לו לסגל אותה, כדי ליצור שינוי בחייו. המטרה היא להתוות דפוס התנהלות במקרים שונים כדי שהם לא יובילו שוב לכניסה למצבי חרדה.

בנוסף לכך, המטפלת בעלת הניסיון הרב מסייעת מאד למטופלים אשר נמצאים במהלכם של טיפולים קשים עקב מחלת הסרטן. ההתמודדות עם אין ספור הבדיקות ותוצאותיהן, טיפולים כימותרפיים קשים הקרנות וכל מה שכרוך בכך, מכניסים את המטופלים לא אחת למרה שחורה ולחיים ללא תקווה.

גם מי שהבריא ממחלה קשה זו, זקוק להרבה מאד חיזוקים כדי לחזור אט אט לדרך חייו טרום המחלה כדי ליהנות מהחיים במלואם ולשים בצד את התקופה הקשה שחלפה ועם זאת להמשיך ברוטינה של הבדיקות והמעקב הרפואי.

עוצמתו של טיפול יוצא דופן זה היא בכך שהאימון עוטף את המטופל מכל כיוון אפשרי ומעניק לו דרכים חלופיות שאפשר ליישם אותן ביום יום. לאחר פרק של אימון NLP , הדברים יזרמו בקלות ויתחילו להיות מובנים בדפוס ההתנהלות החדש של המטופל.

ההתמדה, הנחישות והרצון לצאת מהמעגלים לא רצויים ולא נעימים כמו חרדה, אבל או אובדן מצליחים במקרים רבים לפרוץ את החסמים ולהגיע לימים רגועים ונעימים הרבה יותר.

אם גם אתם מעוניינים להגיע לשינוי המיוחל, אנו מזמינים אתכם לקליניקה הנעימה שלנו. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח להעניק לכם את מלוא המידע ולתאם לכם טיפול ב- NLP.דילוג לתוכן