ייעוץ נטורופתי- למצוא איזון בהרמוניה עם הגוף

נאבקים עם משקל עודף? לחץ דם גבוה או עודף כולסטרול? מנסים למצוא איזון תקופה ארוכה ולא מצליחים? האם שקלתם לנסות ייעוץ נטורופתי?

במרכז נקודת האור בנס ציונה תוכלו להתייעץ עם מגוון יועצים נטורופתיים בעלי ניסיון רב בפתרונות טבעיים, בטיפול תזונתי ובעלי ראיה הוליסטית רחבה, ולהתאים לעצמכם את הטיפול המדויק עבורכם.

 מה היא נטורופתיה?

ביסוד הגישה הנטורופתית עומדת ההנחה כי בגופנו קיימים כל כוחות הריפוי להם אנו זקוקים על מנת לטפל בעצמנו, פיזית ונפשית, וכל שעלינו לעשות על מנת לנצל אותם באופן מיטבי, הוא לסגל לעצמנו אורח חיים בריא יותר.

על פי הנטורופתיה, מחלה או סימפטום הם סימן להפרת האיזון הפנימי או סימן להליך של ריפוי עצמי של הגוף .

אורח חיים בריא, תזונה נכונה, פעילות גופנית והרפיה, הם הבסיס לרפואה טבעית שאינה מזיקה ומסייעת בתהליכי הריפוי העצמי של הגוף

צוות הנטורופתים שלנו במרכז נקודת האור בנס ציונה משתמשים במגוון כלים טיפוליים: תזונה, צמחי מרפא, דיקור, ייעוץ ושינויי אורח חיים, מדיטציה, נשימות, ועוד

מטרתה הראשונית של הנטורופתיה היא רפואה מונעת בעזרת שיפור תזונה ואורח החיים והחזרת הגוף לאיזון באמצעים טבעיים על מנת למנוע מחלות.  לכן, לתפישתנו, כדאי ואף מומלץ לכל אדם להסתייע בייעוץ נטורופתי.

מהו ההבדל בין ייעוץ וטיפול נטורופתי לטיפול קונבנציונלי?

הייעוץ הנטורופתי במרכז נקודת האור ניתן כייעוץ משלים לטיפול הקונבנציונאלי.

לרוב, טיפול ברפואה קונבנציונלית מתייחס לבעיה ספציפית קיימת, בעוד יתרונו הגדול של הטיפול הנטורופתי הוא בהיותו טיפול מונע, אשר רואה את האדם כמכלול שלם ומתייחס גם למצבים אקוטיים וכרוניים כמו עודף משקל, סכרת, כולסטרול, לחץ ועוד.

המלצתנו היא לאמץ את הייעוץ הנטורופתי כדרך משלימה לצד הטיפול הקונבנציונאלי.

הליך הייעוץ הנטורופתי

במרכז נקודת האור בנס ציונה הייעוץ הנטורופתי מתמקד בשתי מטרות עיקריות:
 זיהוי הגורמים העלולים לעכב את תהליכי הריפוי העצמי של המטופל ומתן טיפול לסילוק גורמים מעכבים אלה, לחיזוק ולהמרצה של משאבי הריפוי הטבעיים.

צוות היועצים שלנו יאסוף מידע על המטופל ואורח חייו: מצבו הבריאותי, אורח החיים, התזונה, פעילות גופנית, מצבו הנפשי – מתח, לחץ, חרדה וכד'. הייעוץ הנטורופתי יותאם אישית לבעיה, לגיל ולמצב הבריאותי של המטופל.

הנטורופתיה מסייעת במצבים בריאותיים רבים ומגוונים על ידי שימוש בשיטות טבעיות ומכוונת למבוגרים, ילדים ותינוקות.

 לאילו תופעות יכול לסייע הייעוץ ?

 • עודף משקל
 • כולסטרול גבוה
 • תסמונת קדם וסתית
 • סוכרת
 • מחלות לב
 • לחץ דם גבוה
 • אנמיה
 • מחלות בדרכי הנשימה
 • מחלות מעיים
 • מחלות עור
 • דלקות בנרתיק
 • עייפות

כיצד תוכלו להתכונן לטיפול?

בטרם בואכם למרכז נקודת האור,  חשוב מאוד כי תשתפו אותנו בהיסטוריה הרפואית שלכם, אורח חייכם, שעות העבודה שלכם, הרגלי התזונה שלכם וכד'..

ככל שהתשובות יהיו ברורות ומלאות יותר, צוות המטפלים שלנו יוכל להבין את התמונה המלאה להכיר אתכם ואת הגוף שלכם כמו גם את קווי האישיות שלכם וכך יהיה לו קל יותר לסייע ולהתאים עבורכם את הטיפול האופטימלי.

ייעוץ נטורופתי ורפואה משלימה במרכז נקודת האור

במרכז נקודת האור בנס ציונה ורחובות, רואים את חווית המטופל כערך עליון וחשוב ביותר. המרכז הינו מתחם ייחודי, ראשון מסוגו בישראל, המציע חווית טיפול שלמה והוליסטית. הקליניקה שלנו עובדת בשיתוף קבוצת יועצים נטורופתיים מקצועיים ומוסמכים בעלי הסתכלות טיפולית רחבה, הן ברובד הרגשי והן ברובד הגופני. וזאת על מנת להתאים באופן מיטבי את הטיפול לכל אדם הסובל מעודף משקל, כולסטרול, לחץ דם גבוה, או חוסר איזון ובעיות בריאותיות.

ההבדל בין הייעוץ הנטורופתי במרכז לבין קופות החולים

* אין צורך להמתין שבועות ארוכים- כמות היועצים בקופות החולים היא מצומצמת, ולא תמיד ניתן למצוא יועץ מועדף בזמן  הרצוי. במרכז נקודת האור בנס ציונה ורחובות לעומת זאת, זמן ההמתנה מתקצר באופן משמעותי הודות להיצע רחב של יועצים ומטפלים מקצועיים.

* התייחסות הוליסטית לכל מטופל- הטיפול הנטורופתי במרכז נקודת האור מתייחס לאדם כמכלול, ומסייע לטפל גם ממחלות אחרות מהן סובל המטופל כמו יתר לחץ דם, סכרת, לחץ, חרדות וסטרס ועוד. כל אחד ואחד מהמטפלים שעובד במרכז, הינו בעל ראיה הוליסטית החיונית כל כך בייעוץ הנטורופתי.


נשמח לייעץ ולסייע בכל שאלה-לקביעת טיפול ופרטים נוספים, פנו אלינו כעת .

 

דילוג לתוכן