לואיז ששון

שיאצו ורפואה סינית

שמי לואיז, נשואה, אמא ל-4 ילדים, סבתא ל-7 נכדים.

מאז שאני זוכרת עצמי, היה לי קושי לראות סבל של אנשים ורצון חזק להקל, לעזור, לטפל. המסורת של משפחתי הובילה אותי לתחום אחר, מוזיקה (פסנתר ליתר דיוק), שהאחיות שלי ואני התעסקנו בו במשך שנים.

עד שיום אחד, נגיד "במקרה", שמעתי הרצאה על רפואה סינית שעסקה בשיאצו של המרצה רון פייס הגדול, מאסטר ברפואה סינית. נדלקתי מיד, הייתה לי תחושה שסוף סוף מצאתי מה שחיפשתי – להקל על כאב באמצעות שיטה נעימה, יעילה, מרגיעה. הרגשתי שזה תפור עליי ולמחרת נרשמתי ללימודים של שנה. כמובן שהמשכתי לשנתיים נוספות ולאחר מכן הוספתי לימודי דיקור סיני, דיקור יפני, דיקור קרקפת, דיקור קוסמטי לפנים, וכל זה באושר רב.

אומרים ששיאצו זה כמו לב של אם. התחברתי מאוד למשפט הזה וכך אני מרגישה באמת כלפי המטופלים שלי. משך הטיפול הוא שעה. אני אוהבת לשלב בין הכלים שלמדתי, לפי מצב וצורך המטופל.

למשל, אם מוצאת לנכון לדקר, תמיד אתחיל בשיאצו שמרגיע ופותח את הגוף לקבלת הטיפול. כל טיפול מתחיל בתשאול למטופל. לפי התשאול ולפי אבחון במגע, אחליט איזה סוג טיפול לבצע.

כלים נוספים שאני משתמשת בהם הרבה הם מוקסה, כוסות רוח, נר הופי לאוזן ועוד.

מילים שאני מתחברת אליהן הרבה בטיפול, ובכלל, הן הקשבה ורכות. רוב המטופלים מעידים על רוגע ושלווה אחרי הטיפולים ויוצאים עם חיוך על הפנים.

במה מטפלת הרפואה הסינית:

מגוון רחב של בעיות אורטופדיה (גב, שכמות, צוואר, ברכיים…)

חוסר איזון באיברים הפנימיים: מערכת עיכול, נשימה (שיעול, אסטמה…),

מיגרנות ובעיות שינה, לחץ פנימי,

זרימה וסילוק חסימות רגשיות ופיזיות, ועוד.

מוזמנים להתנסות בטיפול באווירה רגועה ונעימה.

טיפול בנמרכז נקודת האור

צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם

תעודות הסמכה

דילוג לתוכן