התרומה של הדיקור הסיני במהלך טיפולי פוריות

הרצון להקים משפחה אצל זוגות רבים הוא עצום, אך אצל חלק מהזוגות האישה אינה מצליחה להיכנס באופן ספונטני להיריון עקב סיבות שונות. לעיתים קרובות הבדיקות תקינות וקשה לרופאים לשים את האצבע על אופייה של הבעיה אשר מונעת כניסה להיריון.

החשיבה של הרפואה הסינית היא שקיים חוסר איזון אנרגטי אשר מושפע מגורמים שונים כמו המחזור החודשי, תכונות גנטיות וקצב זרימת הדם בגוף, אשר אחד מהם או כולם יחד, אינם מאפשרים השרשה של היריון ושמירה על העובר ברחם לאורך חודשי ההיריון.

עיקרי החשיבה של התורה הסינית בנושא ההיריון

התורה הסינית מאמינה בצורך של הכנת הגוף ובעיקר הכנתו של הרחם, הן עבור שלב המיזוג בין הביצית לזרע והן לקראת התפתחותו של העובר ברחם. להערכתם של המומחים הסיניים זוגות רבים אינם מצליחים בהליך זה, לאור חוסר המוכנות של הרחם ובנוסף לכך שמדובר ברחם קר אשר אינו מעניק מצע אידיאלי עבור שלבי ההתעברות.

זו הסיבה שנשים רבות אשר מעוניינות להיקלט להריון הראשון או להריונות נוספים, פונות למטפל אשר עוסק בתחום דיקור סיני פוריות שיסייע לה.

כיצד מתבצע הדיקור הסיני כהכנה להליך הכניסה להיריון?

בשלב הראשון מקבל המטפל את מלוא המידע הרפואי הקיים, תוצאות של בדיקות דם, הדמיות, הריונות, הפלות, מהלך טיפולי פוריות ועוד. בהתאם לנתונים הרבים, מתגבשת אצלו החשיבה באילו איברים עליו לטפל ומהי כמות הטיפולים שלהערכתו יש לבצע.

חיוניותם של האיברים הפנימיים נמדדים בתחילת הטיפול וגם במהלכו וזאת באמצעות בדיקת הדופק הימני אשר בוחן את מצבן של מערכת הנשימה ומערכת העיכול והדופק השמאלי אשר בוחן את התכונות הגנטיות של המטופלת.

בשיטה זו המדקר מבצע את הדיקור בנקודות הנדרשות על מנת לאזן את הגוף בכדי שהרחם יהיה מוכן לקליטת השלב הבא, כמו לדוגמה טיפול בנקודת הצ'י כדי לווסת את זרימת הדם בתוך האיברים הפנימיים. מומחי אקופונקטורה רבים אשר מבצעים את הטיפולים הללו מדווחים כי נשים רבות נרגעות בעקבות הטיפולים, רף המתח יורד באופן משמעותי והן מצליחות בעקבות טיפולי הדיקור הסיני הללו להיקלט להריונות ספונטניים, דבר שגורם אושר רב לבני הזוג ולסובבים אותם.

טיפולי דיקור סיני לסיוע לנשים במהלך טיפולי פוריות

טיפולי הפוריות על סוגיהם השונים הם מהלכים קשים מאד הכוללים טיפולים רפואיים שאינם קלים ולכן האישה מפעילה את כל תעצומות הנפש שלה, כדי לעבור את מסע התלאות הזה ולהגיע בסופו של דבר להיריון בריא וללידה משמחת.

אחת הדרכים כדי להקל על הנשים אשר עוברות את הטיפולים הללו היא לבצע דיקור סיני בנס ציונה ורחובות כדי לקדם את התהליכים הרצויים. 

לעיתים מדובר בטיפול משולב הכולל טווינא, שהוא טיפול מגע, דיקור סיני ושימוש בצמחי מרפא. שילוב מצוין זה יוסיף אנרגיה רבה לכל המערכת ההוליסטית. המטרה היא להגיע לכך שהאנרגיה תזרום באופן חופשי בין כל המרידיאניים ותתגבר על מצבים כמו חסימות אשר יוצרות היחלשות של אברים מסוימים וחוסר בהרמוניה, מה שמוביל לחוסר ההצלחה ולצורך בטיפולי פוריות.

גם במהלך ההיריון קיימת חשיבות רבה לקבלת דיקור סיני בהיריון דבר שמחזק את הרחם ומאפשר לרחם להעניק לעובר את כל הצרכים שלו, תוך מתן זרימת דם תקינה לאורך כל חודשי ההיריון.

הערך המוסף של הדיקור הסיני

אצל נשים רבות טיפולי אקופונקטורה הן חלק משגרת החיים. כל אחד מהטיפולים הללו מסייעים במצבים שונים בחיים כמו דיקור סיני להרזיה אשר יוצר חילוף חומרים מיטבי ובכך עוזר לה להשיל את הקילוגרמים העודפים.

גם נשים שלא הכירו סוג זה של טיפולים, נחשפות אליו כדי להיכנס להיריון או במהלך הטיפולים ומרוצות מאד מההליך ובמקרים רבים גם מתוצאותיו.

אם יש לך צורך בעזרה בנושאים הקשורים לכניסה להיריון, לטיפולי דיקור סיני במהלך טיפולי פוריות או במהלך ההיריון, אנחנו הכתובת. השאירי את פרטיך כאן  ונציג שלנו ישוחח אתך בהקדם.
דיקור סיני 

 

 

דילוג לתוכן