רעות מאיר

ייעוץ קריירה: בין ובתוך קריירות

נעים מאוד, שמי רעות מאיר ואני יועצת קריירה.
את המסע שלי עם קריירות התחלתי בכובע של ניהול משאבי אנוש בארגונים שונים.
מעל עשור מילאתי מגוון תפקידים בתחום :  ניהול, גיוס, פיתוח הדרכה, ליווי מנהלים ועובדים, מיצוי זכויות, ליווי פורשים, רווחה וכו' (כן, כן, אני מכירה את "מאחורי הקלעים" של שוק העבודה, קבלת החלטות ניהוליות וגם את האתגר בלהיות עובד/ת). במקביל שילבתי גם תואר שני בלימודי עבודה באוניברסיטת תל אביב.

אחרי תקופה בה הרגשתי שאני כבר לא בדיוק במקום הנכון לי, צפו ועלו שאלות ומחשבות רבות אשר הובילו אותי ללימודים משמעותיים במכון "לכל אדם שביל" ומשם הדרך לעסוק בייעוץ קריירה היתה לי טבעית.

השילוב בין היכרותי המעמיקה את שוק העבודה וארגונים לבין הידע והניסיון כיועצת מאפשר לי לסייע לנועץ להכיר את מגוון האפשרויות העומדות לרשותו וללוות אותו במישורים חקרניים ופרקטיים כאחד, הן לאלו הנמצאים בין קריירות והן לאלו אשר מתמודדים עם אתגרים בתוך קריירה עכשוית.


אנחנו מבלים כל כך הרבה שעות בעבודה ודווקא משום כך אני מאמינה כי חשוב שנרגיש שמחה וסיפוק מהעשייה שלנו. עם זאת, דרוש אומץ רב לצאת מ"הטייס האוטומטי" שאנחנו נמצאים בו פעמים רבות. לעצור לרגע את ההליכה בשביל ולהעלות שאלות לגבי המשך הדרך. לכן אני מעריכה כל אחד ואחת אשר נכנסים לחדר הייעוץ ופותחים את האתגרים וההתלבטויות בהם הם מצויים

לעיתים תהליך ייעוץ קריירה מסתיים בשינוי דרמטי חיצוני (למשל החלפת תחום עיסוק) ולעיתים השינוי הוא ברמה התפיסתית הפנימית. כך או כך, מדובר בעבודה רצינית אשר דורשת מחויבות והשקעה במטרה להגיע לתוצאות אשר הגדרנו לעצמנו.

אם גם בך בוער הרצון לשינוי והתפתחות, מזמינה אותך להצטרף אליי לדרך ולמצוא ביחד את השביל שלך!

 

רעות מאיר ייעוץ תעסוקתי אישי

צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם

תעודות הסמכה

דילוג לתוכן